З Оксаною Марченко Ігор Кондратюк перетинався задовго до її знайомства з Медведчуком і першого сезону шоу "Х-Фактор", який стартував 2010 року. У 90-х вони обоє працювали на телеканалі УТ-1. Як запевняє шоумен, свою першу роботу на телебаченні кума путіна отримала заслужено, адже на той момент у неї не було жодних зв'язків.

До теми Мене влаштовували ці ціни, – Ігор Кондратюк про гонорари на талант-шоу

Ігор Кондратюк про телекар'єру Оксани Марченко

Вона вчилася на історичному факультеті, вона пройшла кастинг, її взяли. У неї не було тоді зв'язків взагалі, вона була студенткою. Я знаю її батька і бачив її маму. У неї не було зв'язків, клянуся тобі,
– прокоментував Ігор Кондратюк появу Марченко на УТ-1.

Ба більше, він спростував думку, що на місце ведучої шоу "Х-Фактор" її "пропихнув" чоловік-олігарх Медведчук. Шоумен стверджує, що до 2010 року вона зробили собі ім'я на телебаченні.

"На "Х-фактор" її взяли, бо на той момент вона мала якісь свої передачі. Ми знали знали, що є така Оксана Марченко. Її не витягли з мішка. Вона народжувала дітей, міняла чоловіків, жила своїм життям, але ми знали, що є така ведуча Оксана Марченко. Вона була симпатичною, її любив екран", – зауважив Ігор Кондратюк.

  • Раніше шоумен розповідав, що свого часу Марченко була патріоткою – не переходила на російську навіть з гостями "з-за Уралу", бо "це їхні проблеми, нехай вчать", а її батько приходив на прямі ефіри "Х-Фактора" у вишиванці.
  • Крім того, Кондратюк пригадував, як за часів шоу "Україна має талант" зустрічався з Медведчуком і, ймовірно, літав країною на його літаках. "Коли знімали "Україна має талант" 1 сезон, ми літали іноді літаком Марченко і Медведчука. Може, це були орендовані літаки, але він кілька разів зустрічав її, і ми віталися за руку", – ділився шоумен.