Кондратюк та Марченко неодноразово показували дружні стосунки під час зйомок у талант-шоу. За словами продюсера, тоді дружина Медведчука мала проукраїнську позицію.

Читайте також На Львівщині арештували земельні ділянки Оксани Марченко на 2 мільйони гривень

Що Кондратюк сказав про патріотизм Марченко

Продюсер неочікувано став на захист Марченко, хоча продовжує називати її зрадницею. Кондратюк пригадав, що раніше Оксана просила його розмовляти лише українською мовою. Навіть тоді, коли на талант-шоу приїжджали учасники з різних країн. На телебаченні ведуча також розмовляла українською, хоча в сім'ї спілкувалася російською.

У нас із нею було декілька епізодів, коли вона казала не переходити на російську мову, навіть якщо приїхали люди не з України. Реально ми з нею про це говорили. Вона питала: "Чому ти переходиш?". Я відповідав: "Так людина приїхала з-за Уралу, вона ж ні бельмеса". А вона говорила: "Це її проблеми, нехай вчить!",
– пригадав Кондратюк.

Також на шоу приходив тато Марченко. Перші три роки зйомок він був присутній на всіх ефірах. Кондратюк пригадав, що чоловік завжди був у вишиванці. Продюсер переконаний, що Марченко розуміє, що насправді відбувається в Україні. Однак, на його думку, ведуча та її сім'я стали зрадниками через гроші. Вони продали свою країну за криваві рублі.

Казати, що вони категорично не згодні зі шляхом розвитку нашої країни – це маячня. Це навіть смішно слухати. Казати, що я раніше бачив це в Оксани? Ні,
– підсумував Кондратюк.