У своїх інстаграм-сторіз Анна Богдан поділилась лаштунками проєкту "Холостяк", а також про те, що захворіла на коронавірус під час знімань та секрети краси. Зокрема, її запитали, чому вона залишила собі прізвище колишнього чоловіка.

До слова Розчарувалася в ньому, – Анна з "Холостяка-11" розповіла про шлюб з Андрієм Богданом

Так робить багато жінок. По-перше, я не хотіла займатись перероблянням документів. По-друге, в нашій країні є багато жінок з прізвищем Богдан і це не означає, що всі вони були одружені з Андрієм Богданом,
– прокоментувала учасниця "Холостяка".


Анна Богдан не змінювала прізвище на дівоче / Скриншот з інстаграм-сторіз Анни Богдан

Цікаво Йшли за руку: Анну з "Холостяка-11", яка була дружиною Андрія Богдана, бачили з іншим чоловіком

Що відомо про шлюб Анни та Андрія Богданів?

  • Стосунки та шлюб пари були, ймовірно, таємними, оскільки публіка знає лише про один шлюб з Ольгою, з якою він розлучився навесні 2019 року. У них залишилось 4 дітей: Анастасія, Вікторія, Софія і Катерина. Після цього Богдан був якийсь час у стосунках з Анастасією Слічною. Тому коли саме зустрічались та були одруженими ексзакохані – невідомо.
  • Андрій Богдан освідчився дівчинці через три місяці після знайомства. Вона відповіла йому згодою.
  • Учасниця "Холостяка" також зізнавалась, що саме вона була ініціаторкою розлучення: "Стосунки мають приносити задоволення, а не постійні розчарування, образи та сльози". Говорити більше про Богдана вона не хоче, оскільки він публічна людина.