Колишня дружина ексочільника Офісу президента Андрія Богдана Анна несподівано взяла участь у романтичному шоу "Холостяк". Дівчина відкрита до спілкування, тому поділилась деталями перебування на проєкті.

Цікаво Холостяк 11 сезон: музика 3 випуску

Анна Богдан про участь в "Холостяку"

Екскохана політика запропонувала фоловерам поставити їй різні запитання про проєкт. Один із підписників поцікавився, чи захворіла Анна на коронавірус під час зйомок. На це вона відповіла лаконічно: "На жаль, так". Також вона додала, що перенесла хворобу в легкій формі, але більше не коментувала цю тему.


Анна Богдан розповіла про "Холостяк" / Фото з інстаграм-сторіз

Інший прихильник запитав у Анни, що саме надихнуло її піти на "Холостяк". Дівчина зізналась, що після шлюбу з Андрієм Богданом вона не мала стосунків. Однак на рішення взяти участь у проєкті наполягла сестра Анни. Оскільки "Холостяк", на думку дівчини, вдало підбирає героїв, вона більше не сумнівалась.

Якби не моя сестра, мене б не було на цьому проєкті, вона наполягла, щоб я подала анкету. У мене після розлучення не було стосунків і я вирішила спробувати,
– розповіла Богдан.


Анна Богдан розповіла про "Холостяк" / Фото з інстаграм-сторіз

В інших інстаграм-сторіз Анна Богдан розповіла про свої захоплення. Зокрема, вона займається флай-йогою, сквош, сайклом, стретчингом і навіть боксом. При зрості 177 сантиметрів вага дівчини становить 53 кілограми.

Інші новини про Анну Богдан

  • Нещодавно мережею ширилися чутки про те, що дівчина стала переможницею реаліті-шоу, а після фіналу розійшлася з Михайлом Заливакою. А не так давно її бачили з іншим чоловіком.
  • Учасниця "Холостяка" розповіла про досвід стосунків з колишнім чоловіком. Дівчина поділилася, що чоловік влаштовував подорожі, польоти на повітряних кулях, здійснив мрію Анни – вона побувала в Нью-Йорку. Через 3 місяці спілкування пара одружилась. Проте з часом казка закінчилася. Через півтора року Анна стала ініціаторкою розлучення: "Стосунки мають приносити задоволення, а не постійні розчарування, образи та сльози".