Олександра Кривошапка знають не лише як учасника шоу "Х-фактор", а й як ексчоловіка зрадниці Тетяни Денисової, яка втекла в Москву й мовчить про війну. Майже місяць тому він розпрощався зі статусом холостяка й одружився з коханою Марією. Як з'ясувалося, шлюбу могло й не бути, якби не війна.

Читайте також Олександр Кривошапко, який крутив роман зі зрадницею Денисовою, одружився втретє: фото з РАЦСу

Чому Кривошапко розходився з дружиною перед війною

За день до нападу Росії Олександр Кривошапко порвав з Марією. Вони нібито поставили крапку в стосунках, але коли співак створював свій благодійний фонд "Братське серце", дівчина була першою, хто зголосився йому допомагати. Так, війна зблизила їх ще більше.

Ми 23 лютого, напередодні війни, розійшлися. Буває так, що стосунки трошки висушуються. Ми трішки були неуважні одне до одного і багато сварилися. Але коли почалася війна, і коли я побачив, як насправді вона ставиться до моєї родини, яка потрапила в дуже складну ситуацію, як вона хоче допомогти, як вона стала для мене надійним тилом, і я вирішив не відкладати цю ідею, і зробити це одразу – одружитися,
– поділився Олександр Кривошапко.

Він зізнався, що пропозицію зробив вдома на дивані, ніякої романтики не було, але Марія все одно сказала "так".

"Ми лежали на дивані, і я сказав: "Давай одружимося?" Вона сказала: "Давай". Усе дуже просто, і за кілька днів ми вже були розписані", – з усмішкою розповів співак.

Олександр Кривошапко після розпису з другою дружиною Марією / Фото з інстаграму співака

Не пропустіть Кохання переможе все: українські зірки, які одружилися під час війни

  • 24 лютого сім'я Олександра Кривошапка – мама, сестра з чоловіком і сином – була в його рідному Маріуполі. Вони більш як місяць жили в окупації, а коли російські снаряди влучили в їхній будинок, пішки вийшли з міста. Деякий час співак навіть не знав, де вони, адже зв'язку з ними не було.
  • Цікаво, що в артиста є благодійний фонд "Братське серце", який займався евакуацією людей з Маріуполя. Однак спочатку він не відправляв автомобілі за своїми близькими, щоб не викликати недовіру до організації, а коли спохватився, було вже пізно.
  • Ще в березні Кривошапко вступив до добровольчого батальйону, однак воювати не пішов, а зайнявся гуманітарною місією.