Вже через 3 дні після пологів кохана "Холостяка" Максима Михайлюка переночувала з новонародженою донечкою у своїй квартирі. Про це вона сповістила у своєму блозі.

До слова Лілія Ребрик показала яскраві сімейні фото зі святкування 3-річчя молодшої доньки

Дашу Хлистун з донькою виписали з лікарні

Вдома новоспечену матусю з донькою чекали багато кульок, іграшки та величезні букети червоних квітів. Схоже, батько Максим Михайлюк хотів зробити коханій сюрприз.


Дашу Хлистун виписали з пологового / Кадр з інстаграм-сторіз моделі

На своїй сторінці дівчина також опублікувала першу зворушливу світлину з донькою. Вона показала, як лежить на ліжку, а на її грудях солодко спить маленька Аріана. Зіркові батьки поки що не показують обличчя доньки.

Даша Хлистун позує перед камерою усміхнена, незважаючи на те, що все ще відновлюється від пологів. Але вона однаково щаслива, що стала мамою.


Даша Хлистун з донькою / Фото з інстаграму Даші Хлистун

Зворушливими фото з виписки поділився й сам Михайлюк. Він розповів, що коли цілує та обімає донечку, то тане, немов "масло на шматку стейка".

Даша Хлистун і Макс Михайлюк стали батьками: коротко

  • "Холостяк" та його обраниця стали батьками донечки 27 квітня. Про це сповістила модель, показавши ручку новонародженої.
  • Згодом Макс Михайлюк оприлюднив фото з донькою, зроблене в палаті в перші хвилини її життя. Зі світлин помітно, що пологи були партнерськими.
  • Модель розповіла, що планувала народжувати природньо, але їй зробили кесарів розтин. Вона згодом зауважила, що дуже важко відновлюється та відчуває сильний біль.