27 квітня Максим Михайлюк та Даша Хлистун стали батьками вперше. Вони не приховують деталей радісної події, а тому діляться ними з прихильниками.

Дивіться також Дружина Григорія Решетника позувала з синами на яхті: нове фото з Мальдівів

Даша Хлистун про пологи

Модель розповіла, що пара планувала партнерські та природні пологи. Однак довелося робити кесарів розтин. Незважаючи на це, новоспечені батьки Даша та Максим однаково щасливі.

Так, планували ми все інакше. Партнерські пологи, природним шляхом. Але, сталося як сталося. І знаєте, Макс такий молодець! Я бачила як він хвилювався, але як він тримався і підтримував мене. Найкращий!!!
– зауважила Хлистун.

Кохана "Холостяка" додала, що також їй дуже пощастило з лікарями, які підтримували дівчину в хорошому гуморі. Зараз модель починає процес відновлення: "Він у мене звичайно складний, але терпимий. Головне, що моя "бубочка" тепер сопе поруч", – написала Даша.

Макс Михайлюк і Даша Хлистун стали батьками

  • Про народження дівчинки у пари стало відомо 28 квітня, коли модель опублікувала першу світлину крихітки. Новоспечена матуся пообіцяла, що обов'язково згодом вийде на зв'язок.
  • Згодом чуттєвими світлинами з пологового будинку поділився "Холостяк". Він показав донечку Аріану, яка лежала в нього на грудях, та Дашу під час народження первістка.