Британський ведучий Пірс Морган, який звільнився з одного з каналів через скаргу Меган Маркл, висловився про вибір імені для доньки принца Гаррі. Подружжя назвало новонароджену Лілібет, на честь королеви Єлизавети II. Так принцеса вимовляла своє ім'я, коли була маленькою.

Варто знати Кейт Міддлтон у розкішному пальті з'явилася на обкладинці глянцю: фото

Пірс Морган розкритикував ім'я доньки принца Гаррі

Телеведучий у коментарі для програми Australia Today назвав такий вибір імені дивним. Адже після численних інтерв'ю принца Гаррі та Меган стало зрозуміло, що подружжя не надто добре ставиться до монаршої родини.

Це досить іронічно, чи не так? Є пара, яка останні кілька тижнів займалася тим, що звинувачувала в усьому королівську сім'ю і монархію, і ось вона називає дитину на честь королеви,
– розповів Пірс Морган.

Британський ведучий додав, що, ймовірно, таке рішення подружжя прийняло для того, щоб зробити перший крок і налагодити стосунки з близькими: "Можливо це їхній спосіб налагодити стосунки з сім'єю і покласти край ворожнечі?"

Водночас Пірс додав, що не хоче негативно висловлюватися про новонароджену доньку принца Гаррі та Меган Маркл. Він побажав сім'ї всього найкращого.

Я вважаю, коли народжується нова дитина, а у мене самого їх чотири, недобре критикувати й надавати новинам будь-якого негативного відтінку. Зараз їх в родині четверо. Бажаю їм усіляких гараздів та довгого і щасливого життя,
– підсумував Морган.

У твітері чоловік додав, що не хоче більше коментувати народження дитини принца Гаррі та Меган Маркл, адже пара завжди наголошує, що хоче бути конфіденційною.

Принц Гаррі та Меган Маркл вдруге стали батьками

  • Донька Гаррі та Меган Лілібет "Лілі" Діана Маунтбаттен-Віндзор з'явилась на світ в п'ятницю, 4 червня.
  • Дівчинка народилась у лікарні в Санта-Барбарі. Зараз зіркова матуся з донькою почуваються добре.
  • Монарша сім'я вже привітала подружжя з щасливою звісткою.
  • Меган та Гаррі назвали доньку на честь королеви. Та експерти стверджують, що сама Єлизавета II не задоволена ім'ям онуки, бо воно було її дитячим прізвиськом. На її думку, після скандальних заяв пари та звинувачень у бік родини такий вчинок є недоречним.