Переможці Євробачення-2022 Kalush Orchestra відмовилися виступати на фесті в Чорногорії, де буде російська діджейка Ніна Кравіц. Тоді як гурт KAZKA аж ніяк не бентежить, що представниця країни-агресорки зіграла перед ним на Sziget Festival в Угорщині.

Читайте також Kalush відмовляється їхати на фест у Чорногорію через росіянку: як їх "відшили" організатори

KAZKA виступить на Sziget Festival після росіянки

Свій діджей-сет росіянка Ніна Кравіц виконала на відкритті фестивалю 10 серпня. Виступ гурту KAZKA запланований на 14 серпня, на 18:45 на головній сцені під маркуванням We Stand with Ukraine – "Ми з Україною".

Очевидно, у такий спосіб організатори Sziget Festival спробували виразити солідарність з народом України, але не врахували, що запросили ще й діджейку з країни, яка на нього напала.

Гурт KAZKA виступить на Sziget Festival з росіянкою / Скриншот з інстаграму Олександри Заріцької

Як солістку KAZKA зацькували за виступ з росіянами

Під останнім інстаграм-постом Олександрі Заріцькій "насипали" гнівних коментарів. Прихильники гурту KAZKA вважають, що цинічно співати на фесті з росіянами, коли ті щодня запускають по Україні ракети:

  • "Чому ви їдете виступати на фестиваль Sziget, де будуть російські артисти, і ще й в Угорщину?";
  • "Вам нормально виступати з росіянами на одній сцені? Вас не хвилює те, що ці люди щодня ракети у нас запускають? Ау";
  • "Нащо вам той Sziget? Я вважала вас крутим українським гуртом, пишалась вашою проукраїнською позицією і з задоволенням слухала ваші пісні. Вибачте, але тепер, певна річ, не буду";
  • "Я розчарований. Чому світ має ненавидіти наших асвабадітєлєй, якщо самі ж українці не проти з ними поспівати на одній сцені?";
  • "Поясніть, будь ласка, слухачам, чому ви їдете виступати з росіянами на одній сцені? Видаляю все з плейлиста";
  • "Чому ви їдете на фестиваль, де будуть виступати москалі?";
  • "Просто дно! Як можна було так споганити репутацію?";
  • "Подобається виступати на одній сцені з руснею?";
  • "Була про вас кращої думки. Виступати на одній сцені з окупантами...";
  • "Бабки вирішують все у таких людей".

Цікаво, що на жоден з цих злісних коментарів Олександра Заріцька не відповіла.

Alina Pash теж співатиме на Sziget Festival з росіянами

Учасниця Нацвідбору Євробачення-2022 Alina Pash теж виступатиме на Sziget Festival в Угорщині, одразу після гурту KAZKA – у понеділок, 15 серпня о 18:40. Однак вона одразу пояснила, чому поїде туди.

Я серйозно міркувала над варіантом, аби відмовитися від участі. Проте для виваженого рішення ми з командою ще й оцінили альтернативні втрати України від відсутності на сцені такого великого фестивалю українського голосу. Тоді цей майданчик не буде мати противаги росіянам,
– роз'яснила Alina Pash.

Так, зірка не стала влаштовувати "демонстративний демарш", але пообіцяла, що покаже такий номер, що росіянам стане соромно за війну в Україні.