Старшому сину Каті Осадчої та Юрія Горбунова сьогодні виповнилося 6 років. Подружжя телеведучих зворушливо привітали Івана у соціальних мережах.

Читайте також Гвоздьова різко відповіла на хейт через те, що її син живе з бабусею: "Дивіться за своєю сім’єю"

Катя Осадча та Юрій Горбунов вітають сина

Катя Осадча поділилась, що син щоразу більше стає схожим на батьків – він такий самий невгамовний, як матуся, а також любить порядок, як батько.

Івасик! Наш хлопчик! З Днем народження, наша гордість, наш дорослий Іван, тобі вже цілих 6 років, які ти так чекав. Ми все більше бачимо в тобі себе. Невгамовність від мене і любов до порядку від тата. Це найнаочніші з рис. А скільки ще різного, що ми помічаємо щохвилини. Дякуємо наш хлопчик, що вибрав нас,
– написала ведуча.

Юрій Горбунов також щемливо привітав сина й підкреслив, що час пролетів дуже швидко. Він додав, що ніколи б не подумав, що Івану доведеться виростати у час війни.

"Так ніби вчора тримав тебе на руках в перші хвилини твого народження! Сказати, як я тебе люблю, словами неможливо! Ти наша з мамою гордість! Наша радість! Наше майбутнє! Ніколи б не подумав, що тобі доведеться дізнатися що таке війна! Але в тому, що ми переможемо – сумніву немає! І ти будеш жити, виростати і любити, у найкращій у світі країні – Україні! З Днем народження мій хлопчик! Нехай збудуться всі твої мрії!".

Сімейні фото Каті Осадчої та Юрія Горбунова / Фото з інстаграму зірок

Як зіркові батьки вітають дітей

Останні кілька днів день народження святкували й інші зіркові нащадки:

  • Маша Єфросиніна привітала старшу доньку Нану з 19-річчям. У мережі зауважили, як доросла дівчина схожа на телеведучу.
  • Сину Олександра Пономарьова виповнилося 16 років. З цієї нагоди співак привітав хлопця та показав зворушливі кадри з ним.
  • Ольга Фреймут вперше за довгий час показала фото доньки, якій виповнилось 17. У день народження ведуча назвала її "унікальною та бунтарською".