Попри шалені та виснажливі графіки Катя Осадча і Юрій Горбунов знаходять час для дітей і сімейних посиденьок. Одну з останніх вечер 2021 року зірки перетворили на справжнє свято.

Читайте також Зі Скрипкою, Фаготом і Go_A: Осадча та Горбунов весело відгуляли Святвечір з кумами

Сімейна вечеря Каті Осадчої та Юрія Горбунова з синами

Телезірка уважна до дрібниць, тому задекорувала стіл якнайкраще. Вона дістала білу скатертину, святковий посуд з червоними візерунками та кришталеві келихи. Затишку додали свічки та фігурки різдвяних оленів.

На вечерю Катя Осадча приготувала салати з майонезом та рибу, а Горбунов відкоркував шампанське. Натомість 4-річний Іван допомагав з бутербродами зі шпротами – підсмажував хліб.

Репетиція новорічної ночі,
– прокоментувала Осадча.

До чаю зіркова матуся подала галет-де-руа – традиційний французький пиріг з мигдальним кремом. Сім'я навіть відтворила цікаву французьку традицію.

"За французькою традицією наймолодший залазить під стіл і називає, кому шматок пирога. В одному зі шматочків буде мигдаль. Той, кому він дістанеться, і буде королем. Інтрига, заради якої порушила режим харчування", – поділилась Катя Осадча.

Наймолодшим у родині виявився Іван, адже 4-місячний Данило ще не говорить. Саме він заліз під стіл і "ділив" пиріг. Один зі шматочків дістався Іллі, первістку ведучої. Схоже, юнак прилетів в Україну з університету у США, куди вступив у серпні цього року. До слова, мигдаль дістався саме Осадчій, тому її коронували королевою вечора.