Днями син Каті Осадчої від першого шлюбу співав у дуеті з Настею Каменських. Після вечірки до дня народження Юрія Горбунова юнак полетів у США. Зараз він оглядає територію свого вишу – найбільшого університету в штаті Меріленд.

До теми Катя Осадча показала сина від першого шлюбу: рідкісні кадри

Про досягнення первістка – вступ у Мерілендський університет – телеведуча розповіла в інстаграм-сторіс. Вона опублікувала фото Іллі на тлі головного корпусу й заявила, що пишається ним.

Ілля! Моя гордість,
– лаконічно підписала Катя Осадча.

Син Каті Осадчої від першого шлюбу біля університету у США

Син Каті Осадчої від першого шлюбу біля університету у США / Фото з інстаграму ведучої

Не дивно, що син Осадчої від бізнесмена Олега Поліщука навчатиметься за кордоном. У червні цього року він закінчив міжнародну школу Kyiv International School, навчання в якій проводилось англійською мовою. Після здобуття середньої освіти за американським стандартом Ілля відправився у США.

Варто зауважити, що Катя Осадча – не єдина зірка українського шоу-бізу, яка відправила свою дитину навчатися за кордон:

  • 12-річний син попдіви Тіни Кароль навчається у Великій Британії – в одній з найпрестижніших шкіл Лондона. За один навчальний рік син співачка платить близько мільйона гривень;
  • 17-річна донька Маші Єфросиніної здобуває освіту в Канаді. Нана самостійно прийняла рішення закінчувати 11 та 12 класи в канадському коледжі.