Українська телеведуча Катя Осадча, яка нещодавно отримала відзнаку від Нацполіції, висловилась про дописувачів мережі та хейтерів, які перегинають палицю. Вона пояснила, чому потрібно навчатись толерантності.

До слова 60 відсотків більше не повернеться, – Слава Дьомін вразив заявою про шоубізнес

Катя Осадча про хейтерів

Ведуча в інстаграм-сторіз розповіла, що почала отримувати нові закиди від людей, які працюють за кордоном.

Новий вид хейту. Від тих, хто за кордоном і хто працює далеко від дому, бажають ніколи не відчути, що відчули вони. Я вже починаю колекціонувати різновиди закидів,
– поділилась Катя Осадча.

Зірка поділилась, що люди критикують один одного за все:

  • називають зрадниками, тих, хто виїхав або мовчить про війну,
  • ті, хто за кордоном, критикують людей в Україні,
  • за те, що працюють, і за те, що не працюють,
  • якщо не мовчиш – піаришся на війні.

"Друзі, всі, хто "був про мене іншої думки", не хоче мене бачити, не подобається все, що я роблю, відпишіться і не дивіться, зробіть ласку! У нас так багато справ до перемоги, що хейт точно не на часі".

Як Осадча ставиться до критиків в мережі

Ведуча додала, що в соціальних мережах потрібно навчатись толерантності, але й не терпіти те, що вже переходить межу.

На жаль, емпатія річ, якій не вчать у школі. Викладати відпочинок на Мальдівах і сніданки в Парижі, коли у твоїй країні війна – перегин. Залишати коментарі під дописом про війну – "нема чого казати", "в тебе все добре", "ви багаті" – перегин, адже де "добре", і хто "багатий", якщо всі сидять без тепла і світла,
– вважає Осадча.

"Тобто скрізь має головне – розуміння контексту. Не свого закритого світу, а загальної картини. І це стосується як дописувачів, так і коментаторів. А у людей з аудиторією має бути відповідальність за слова і дії, коли ти приклад нехай навіть для двох сотень дописувачів".

Катя Осадча про "диванних критиків" / Фото з інстаграм-сторіз