Український гурт та учасник Євробачення-2021 Go_A взяли участь у черговій репетиції у Роттердамі, але без своєї солістки. Про це повідомили на офіційній сторінці.

Дивіться також Ми не можемо їх не любити, – солістка Go_А розповіла про російських фанів

Друга репетиція Go_A

Замість солістки Катерини Павленко, яка нездужає та чекає на тест, разом із Go_А виступила співачка з Нідерландів. Для постановки її одягли в чорний одяг і зелений піджак.

Представники гурту зазначили, що зараз солістка відпочиває й набирається сил для наступної репетиції, адже раніше стало відомо, що вона нездужає. Зауважимо, що тести на коронавірус роблять усім учасникам кожні 48 годин.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

У мережі також оприлюднили відео другої репетиції гурту, де можна детальніше побачити шоу, яке мало б бути на основному виступі у півфіналі. Його постановниками є Костянтин Томільченко й Олександр Братковський.

Відео другої репетиції Go_A – Shum: дивіться онлайн

Євробачення-2021 в умовах пандемії

  • Зазначимо, якщо солістка Go_A Катерина Павленко все-таки захворіє на COVID-19, у Роттердамі буде представлене резервне відео, записане наживо у студії заздалегідь.
  • За умовами конкурсу, усі країни-учасники записали свій виступ. Такий ролик у Роттердамі точно показуватиме Австралія. Адже учасникам дозволили виступати з їхніх країн.
  • Минулоріч через пандемію коронавірусу Євробачення-2020 скасували. Тому цього разу організатори ретельно стежитимуть за дотриманням карантинних правил. Зокрема, конкурс пройде за сценарієм "B" – з приїздом артистів в Роттердам, але з меншою кількістю журналістів і людей в команді кожного учасника.