Так, копія кубка переможця Євробачення-2022 вже в Kalush Orchestra. Однак ховати його в шафу зі своїми нагородами репери не поспішають. З кришталевим мікрофоном зможуть сфотографуватися всі охочі. Що на цей раз вигадали артисти, читайте нижче.

Читайте також Дитяче Євробачення 2022: хто поїде представляти Україну в Єреван

Що буде з новим кубком Євробаченння-2022

Що ж, подумаємо тепер над тим, яку користь новий кубок зможе принести нашій країні, але спершу, хочемо, щоб кожен українець міг сфотографуватися з цим трофеєм. Адже цьогорічна перемога на Євробаченні – це не тільки перемога нашого гурту, а й усієї України,
– прокоментував лідер Kalush Orchestra Олег Псюк.

Так, трофей Євробачення-2022 повезуть до Львова, Івано-Франківська, Києва, у Чернівці, Вінницю і, звичайно ж, до Калуша. За це візьметься найзагадковіший учасник гурту КилимМен.

Новий кубок Євробачення-2022 для Kalush Orchestra / Фото з інстаграму Євробачення в Україні

  • На благодійному аукціоні спільно з фондом Сергія Притули Kalush Orchestra продав і кубок Євробачення-2022, і рожеву панаму Олега Псюка з Турина.
  • Панаму розіграли за донат у розмірі 5 євро і виручили за неї 11 мільйонів гривень, а кришталевий мікрофон віддали за найбільшу ставку – 900 тисяч доларів. Його отримала криптовалютна біржа WhiteBIT.
  • За виручений майже мільйон доларів Kalush Orchestra купив для ЗСУ комплекс безпілотників PD–2.
  • Напередодні аукціону організатори Євробачення пообіцяли, що створять ще один трофей переможця 2022 року: "Купуйте, не хвилюйтеся, виробники трофеїв подбають, щоб вони отримали новий". На це пішло майже чотири місяці.