"Просто обійняти" – пісня про найголовніше почуття кожної людини – кохання. Коли людина закохана, то наділена чимось особливим. Магія між людьми – це той еліксир, який робить неможливе. Ключовий мотив пісні JULIK: "Для щастя досить просто обійняти".

Дивіться також Повертає у найкращі миті життя: MamaRika випустила кліп на пісню "Щастя"

За чималий проміжок часу ми всі зробили переоцінку цінностей, стали жити по-іншому. У кожного були свої плани та мрії. Війна та російська агресія перекреслили все, але забрати найкраще почуття вони не можуть. Коли людина кохає та має свою другу половинку – вона щаслива. Щаслива за будь-яких умов. Пісня – це вираження внутрішнього стану, яке, мабуть, відчуває кожен. Хочу, щоб ніхто не втрачав своїх половинок, цінував їх ще більше,
– сказав артист.

JULIK – "Просто обійняти": дивіться відео онлайн

Осінні прем'єри від українських зірок

  • Гурт "Друга Ріка" представив ремікс на зворушливу пісню "Чи ти почув". Його створив музикант та продюсер Андрій Боєв (yan boyEV). Цей трек став своєрідним символом повернення до життя, попри трагічні обставини у країні.
  • Українська співачка Jerry Heil презентувала нову зворушливу пісню "Тато". Трек вона присвятила батькові.
  • Співак Артем Пивоваров продовжує свій проєкт "Твої вірші, мої ноти", і цього разу новим віршем для натхнення став твір Пантелеймона Куліша "Люлі-люлі". У дуеті разом з ним заспівала відома українська реперка Alyona Alyona.