На відео видно, як невідомий піднявся на сцену, став на одне коліно перед співачкою та зробив їй пропозицію. Люди в залі дуже підтримали закоханого та кричали "Гірко!".

Круто Білик переклала хіт "Мы будем вместе", який присвятила Дікусару: як пісня звучить українською

Ірині Білик освідчилися під час концерту у Львові

Прихильник подарував співачці великий букет троянд та обручку. Він запропонував Ірині "любов, вірність, щастя" та запитав, чи стане вона його дружиною.

Спершу Білик розгубилась від такої несподіванки. Вона додала, що це не шоу, як багато хто міг би подумати.

Мені б дуже хотілося мати такого чоловіка, як ти. Але ж ми зовсім незнайомі, я просто бачу тебе в залі і я дуже щаслива, коли ти зі мною на всіх концертах. І зараз подумала, це буде неправильно, сказати людині, яка мене любить, "ні",
– відповіла співачка.

У підписі до відео Ірина запитала своїх підписників, чи виходити їй заміж за прихильника. Утім, поки невідомо, яке рішення прийняла артистка.

Що відомо про особисте життя Ірини Білик

  • У квітні 2021 року стало відомо, що співачка подала на розлучення зі своїм п'ятим чоловіком – Асланом Ахмадовим. Шлюб тривав близько 9 років. У пари народився син Табріз (від сурогатної матері). Ірина розповідала, що попри те, що вони люблять одне одного, майбутнього артистка з ним не бачить.
  • Після розлучення з'явилися чутки про возз'єднання співачки з колишнім партнером Дмитром Коляденко. У травні Білик опублікувала фото, на якому обіймається з ексом. За словами артистки, вони кохають одне одного. Але Ірина не зазначила, чи живуть вони разом.
  • У вересні Білик поширила відео, на якому вона з Коляденко спільно відвідала салон краси. Там вони поцілувалися.
  • Коляденко та Білик вже були разом з 2003 до 2006 року. Спершу їхні стосунки були чудовими, але постійні ревнощі хореографа спричинили конфлікти в парі.