Тімур та Інна Мірошниченко днями подали заяву на всиновлення сина з дитбудинку в Житомирі. Дружина ведучого знову відвідала сина та розповіла про нього більше.

До слова На Дніпропетровщині – лихо, – Астаф'єва зі щемом розповіла про бабусю, яка не хоче покидати дім

Інна Мірошниченко розповіла про майбутнього сина

Інна Мірошниченко розповіла, що купила хлопчику літній одяг та взуття. Та взуття йому не підійшло – як зізналась зіркова дружина, він дуже маленький як на 2 роки.

Сину майже 2 роки. Але він настільки маленький, що навіть одяг на 9 місяців виявився великим. Взуття потрібного розміру не виробляють, тому що з таким розміром ноги діти ще не ходять,
– поділилась Інна Мірошниченко.

"Але все, чого він хоче, – ходити. Там йому нема з ким ходити. У групі багато діток. Тому просто кімната і все. Коли ми приїжджаємо, ми годинами тільки й робимо, що ходимо коридорами, сходами, навколо будинку", – зауважила ведуча.

Інна Мірошниченко показала фото хлопчика та розповіла про його перші успіхи: "Ще тиждень тому він падав через сходинку заввишки п'ять сантиметрів. А сьогодні я зняла для Тімура відео, як він долає сходи на другий поверх, підтягуючись за поручень. Сам!".


Майбутній син Мірошниченків / Фото з інстаграм-сторіз

Як просувається справа з усиновленням

  • У січні цього року Тімур Мірошниченко з дружиною розпочали процедуру до всиновлення. Ці процеси має пройти кожна сім'я ще перед зустріччю з дитиною. Вже у червні вони здобули статус всиновлювачів, але не змогли знайти дитину.
  • Та через кілька днів подружжю вдалося знайти малюка – хлопчика. Заява на його усиновлення написана, попереду – збір документів для суду та сам суд.
  • Інні Мірошниченко вже дуже важко бути на відстані, тому вона часто провідує сина. Його вона називає "сином, що народжений серцем".