Гвоздьова сходила на огляд до лікаря. В інстаграмі вона розповіла про свій стан після операції.

Цікаво Українські зірки, які збільшували груди: фото до і після пластичної операції

Ілона Гвоздьова розповіла про свій стан

Зірка вже другий тиждень відновлюється після операції зі збільшення грудей. Для неї це як відпустка, адже вона 12 днів відпочиває.

Ілона поділилася з підписниками, як почувається. За її словами, вона чудово відновлюється. Однак Гвоздьовій потрібно пити спеціальні ліки та мастити шви гелем для загоєння.

Все йде за планом. Почуваюся добре, вже стала більше ходити по дому, навіть їздила на роботу. Наразі лікар прописав мені гель для обробки швів і пігулки,
– написала танцівниця.


Ілона Гвоздьова розповіла про свій стан / Фото з її інстаграм-сторіс

Знаменитість не приховує – після збільшення грудей вона стала більш впевненою у собі. Крім того, Ілона тепер обожнює ходити до магазинів спідньої білизни.

"Але носити нижню білизну ще не скоро, тому поки просто ходжу, надихаюся красою і уявляю, як вона виглядиме на мені", – додала Гвоздьова.

Хто ще з зірок збільшив груди: останні новини

  • Днями учасниця романтичного шоу "Холостяк-12" Саша Погорєлова збільшила груди. Дівчина давно мріяла про пластичну операцію, хоч і сильно хвилювалася.
  • Про операцію зі збільшення грудей нещодавно розповіла Ірина Сопонару. Її смак змінився, тому вона наважилася і на зміни у зовнішності. Акторка зізнається – збільшила груди для себе.
  • Співачка Анна Трінчер раніше також комплексувала через невеликі груди. Тому понад півтора роки тому вона зробила операцію – тепер у неї третій розмір грудей.