За 7 ефіром "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова спостерігала з глядацького залу, але за традицією прокоментувала кожну з постановок в інстаграм-сторіс. Чи не найбільше перепало її фавориту Артуру Логаю, який танцював румбу під новий хіт гурту Kalush та Христини Соловій – "Таксі".

Не пропустіть Мене може нагинати лише чоловік, – Гвоздьова про критику фанів та похвалу MELOVIN на "Танцях.."

Крім того, що переможниця проєкту не повірила його акторській грі, вона розкритикувала його техніку. Зірка серіалу "Моя улюблена Страшко" нібито не один раз втрачав баланс.

"У цьому танці щось пішло не так. Чи то Анна була дуже динамічна, то чи Артур не до кінця встигав ставати в ноги. Але баланс їхній похитнувся, і не один раз", – зауважила Ілона Гвоздьова.

Вона наголосила, що Артур Логай та Анна Кареліна з ефіру в ефір вражають глядачів ризикованими підтримками, однак цього разу навіть вони не врятували номер. На думку переможниці "Танців з зірками", саме танцівниця витягнула їхню пару з зони ризику.

Я не могла відірвати очей від неймовірної Анни, номер витягнула саме вона. Румбу Артура я не побачила зовсім. Вона була якась сумбурна, більше простійних пауз, ніж танцю,
– заявила Ілона Гвоздьова.

"Можливо, щоб відкрилось нове дихання, у них повинен був з'явитися провальний танець. Сподіваюсь, вони зберуться і повернуть собі заслужене місце у фіналі. У мене теж були провальні номери, і вони завжди мотивували та змушували працювати ще більше", – додала танцівниця.

Скриншот з інстаграму Ілони Гвоздьової

Як Ілона Гвоздьова відгукується про інших учасників "Танців з зірками"

  • Першими, кому найбільше дісталося від танцівниці, були MELOVIN і його партнерка Ліза Русіна. Якщо у співаку її дратували диявольський образ і вульгарні, аморальні танці, то в професіоналці – жахлива техніка та неуніверсальність.
  • Лідер гурту KADNAY теж не вгодив Ілоні Гвоздьовій. На її думку, продюсери підсуджують артисту, адже кожного ефіру йому дають найкращі костюми, образи, постановки.
  • Експартнерка Ігоря Ласточкіна критикувала і Костянтина Войтенка, бо його акторський талант нібито не приховує технічних недоліків.