Знаменитість давно наважувалась на таке хірургічне втручання. За словами танцівниці, вона хотіла "знову відчувати себе жінкою".

Цікаво Трошки підняли, – Ілона Гвоздьова розсекретила свою викладацьку зарплатню

Ілона Гвоздьова зізналась, яка ціна збільшення грудей

Зірка поділилась, що вартість мамопластики залежить від того, в якого лікаря робити та які імпланти обрати. За словами Ілони, операція обійдеться мінімум у три тисячі доларів.

Коли в мене був ювілей, я влаштовувала дівич-вечір і сказала, щоб не дарували мені квітів, подарунків. Сказала, що подаруйте мені гроші, тому що в мене є мета, я збираю собі на операцію,
– сказала вона.

Гвоздьова зазначила, що не пропагує пластичні операції. Однак, на її думку, кожна жінка хоче бути привабливою. Після операції знаменитість почуває себе добре.

Єдине, що я не звикла до постійного стиснутого стану грудної клітини й іноді мені здається, як панічна атака. Іноді буває задишка. Лікар мене попереджав про ці всі випадки. Плюс відхід від наркозу. Десь тиждень-два всі ці симптоми класичні,
– поділилась Ілона.

Танцівниця додала, що не мала раніше комплексів щодо грудей. Але тіло змінилося після народження двох дітей.

Річ у тім, що коли я стала двічі мамою та перенесла вигодовування грудьми, то вони втратили свій естетичний вигляд. Коли мені виповнилось 35 років, стався переломний момент. Я не хочу мати вигляд студентки. Я хочу відчувати себе більш жіночною,
– розповіла зірка.

Інтерв'ю Ілони Гвоздьової: дивіться відео онлайн

Коли Гвоздьова вирішила збільшити груди

  • Про намір зробити пластичну операцію, танцівниця повідомила у вересні. Зірка заявила, що не хоче бачити у дзеркалі "маленьку, худорляву дівчинку-підлітка", попри те, що часто отримує компліменти про своє рельєфне тіло. Водночас чоловік Ілони взагалі не схвалював таке втручання.
  • 25 жовтня Гвоздьовій провели операцію зі збільшення грудей. Вона опублікувала фото з лікарні й сказала підписникам, що почувається добре. Після втручання їй потрібно носити спеціальний корсет.
  • Ілона вже кілька тижнів відновлюється після пластики. Їй треба пити спеціальні ліки та обробляти шви гелем.