Поки Влада Яму критикують за безглузді дописи з Маямі, в Україні про нього висловлюється Ігор Кондратюк. Вони сиділи за суддівським столом шоу "Україна має талант", давно не бачилися, але навіть зараз ведучий стверджує, що танцівника є за що поважати.

До теми Наривається на хейт, ходить на вечірки і збирає гроші: де зараз та чим займається Влад Яма

Ігор Кондратюк зізнався, як ставиться до Влада Ями

Ми з Владом дуже давно не бачилися, давно працювали разом. Я його поважав безумовно. Його є за що поважати. Це його рішення. Хай він пояснює. По-моєму, декілька тисяч чоловіків зробили так само як і він. Це, звичайно, не робить їх героями. Я не виключаю, що з нього в армії користі, як з козла молока,
– емоційно прокоментував Ігор Кондратюк.

Він додав, що це може "цинічно звучати щодо багатьох людей, яких мобілізували", але не береться ні виправдовувати, ні засуджувати ексколегу. Кондратюк вважає, що Яма сам повинен за себе відповідати.

"Я не знаю, який боєць Влад Яма. Ми можемо йому позаочі сказати: "Тобі ганьба. Більше ніколи не приїжджай". Але це неправильно. Хай він краще сам розкаже свою легенду", – підсумував ведучий.

Ігор Кондратюк висловився про Влада Яму, який втік у США: дивіться відео онлайн (на 43 хвилині)

Нагадаємо, що чи не єдині в шоу-бізі, хто заступилися за танцівника – це Віталій Козловський і Тарас Цимбалюк:

  • актор обурювався, що українці "докопалися до Влада Яма". Він наголошував, що танцівник "там уже стільки заходів організував на підтримку України, скільки грошей зібрав для ЗСУ";
  • тоді як співак звертав увагу на те, що Яма – "головний годувальник у сім'ї", і йому треба було якось її забезпечувати дружину та сина.