Український музикант Віталій Козловський висловився про артистів та зірок, які виїхали за кордон. Він зізнався, що спершу був налаштований категорично, але згодом змінив свою думку.

До теми Став на облік до війни, – Тимур Мірошниченко зізнався, чи отримував повістку

Віталій Козловський про чоловіків за кордоном

Артист заявив, що "спокійно" ставиться до тих, хто виїхав. Він вважає, що кожен має право по-своєму відчувати страх війни.

"Мене злило це на початку війни. Перші пів року війни мене це дуже обурювало. Це для мене було незрозумілим моментом. Люди, які, на перший погляд, здавалися авторитетними, взяли та втекли. Але я сьогодні їх не засуджую і не маю права цього робити. Це неправильно, що колись навіть у своїй голові це робив. Кожен страх війни переживає по-своєму".

Також Козловський висловився про Влада Яму, якому чи не найбільше дістається від користувачів мережі. Він заступився за нього, але додав, що не цікавиться медійними особами, які перебувають за кордоном. Для Віталія цікаві ті, хто живе в Україні.

Влад Яма – він чоловік, у якого є сім'я, дитина. Тут питання, як забезпечувати свою сім'ю. Мабуть, у нього є якісь переживання. Він же, мабуть, головний годувальник у сім'ї. Я не знаю всіх нюансів,
– сказав співак.


Віталій Козловський / Фото з інстаграму співака

  • Нагадаємо, нещодавно за Влада Яму також нещодавно заступився Тарас Цимбалюк. Він вважає, що на танцівника даремно наїжджають, адже він розповідає американцям про війну та збирає кошти на підтримку країни.
  • Водночас тоді з Тарасом посперечався Євген Кот. Хореограф підкреслив, що до Влада "чіпляються" не через те, що він не на фронті, а тому, що покинув країну, чого не зробили інші артисти. На думку Євгена, Яма "заворушився" лише тоді, коли Україна почала деокуповувати території.