Вже п'ять тижнів вся країна спостерігає за розвитком подій на найромантичнішому реаліті-шоу "Холостяк", передає 24 канал. Бізнесмен Алекс Топольський вражає дівчат оригінальними побаченнями, кожна учасниця прагне підкорити його, однак не всім вдається це зробити. Що показали у 5 випуску суперечливого проєкту, який пройшов у Дубаї, – дивіться далі.

Не пропустіть Холостяк 12 сезон 6 випуск: поцілунки в Дубаї, скандал між дівчатами, скасована церемонія троянд

"Холостяк" 12 сезон 5 випуск: дивіться відео онлайн

Цей тиждень дівчата з "Холостяком" провели в сонячному Дубаї. Господинею дому цього разу є Юлія, тому дівчина вирішила розселити дівчат так, як їй захотілось. Таке рішення Юлії не сподобалося іншим учасницям, тому вони поселилися так, як хотіли.

Згодом Юлія попросила вибачення перед іншими дівчатами і зізналася, що таким чином хотіла всіх пересварити. Але й далі Юлія почала диктувати свої правила, які не подобалися іншим учасницям. Без конфліктів не обійшлося. Дівчата бачили, що Юля невпевнена в собі та користувалися цим.

Марина вирішила розповісти про пристрасний поцілунок з Алексом. Це засмутило дівчат і викликало ще більше суперечок.


"Холостяк" 5 випуск / Фото з інстаграму шоу

Важливо Холостяк 12 сезон: усі учасниці реаліті-шоу

Білу троянду минулого тижня отримала Віка, тому вона мала можливість загадати бажання. Дівчина захотіла поплавати з Алексом і він радо здійснив її бажання. "Холостяк" запросив Віку на прогулянку узбережжям, що приємно здивувало її.

Алекс підготував для Віки пікнік на пляжі під час заходу сонця. Вони багато розмовляли, а потім пішли купатися. Це дуже зблизило й не обійшлося без пристрасного поцілунку. Було багато романтичних моментів, щирих почуттів. Віка зізналася, що закохалася в Алекса.

У нас зародилися стосунки. Сьогодні,
– сказала Віка.


Поцілунок Віки та Алекса / Скриншот з відео

Алекс запросив Лізу та Роксолану в пустелю. Він запропонував дівчатам доєднатися до арабських традицій, бедуїнів. Побачення почалося зі смакування арабською кавою у надзвичайно красивій локації. За розмовою ділилися сімейними історіями, однак Єлизавета була не дуже говіркою. Алекс запросив її на приватний діалог, сподіваючись, що так вдасться більше поспілкуватися з дівчиною.

Ліза розповіла, як допомагає людям, це була коротка, але відверта розмова. Топольський зізнався, що це спілкування сподобалося йому більше, ніж на першому побаченні.

Згодом він запросив Роксолану на прогулянку з верблюдами. Це була четверта зустріч Алекса та Роксолани, однак дівчина не проявляла жодної ініціативи в розмові, від неї не було жодних питань. Тому діалог ініціював Алекс. Він захотів поговорити про батька дівчини, адже вона рідко згадує про нього. І ця розмова вийшла дуже душевною.

Але вкінці побачення "Холостяк" нікому з дівчат не дав троянду. Схоже, що до двох учасниць у нього є питання.


Побачення Алекса з Лізою та Роксоланою / Скриншот з відео

Щоб побачення було успішним, спочатку Алекс усамітнився з кожною з дівчат. Вони відправилися на ринок зі спеціями, а після цього в супермаркет за інгредієнтами. На ринку пов'язка на очах була в дівчат, а в супермаркеті – в Алекса. І так обирали інгредієнти для страв:

 • Юля – ромашка, Алекс – лаваш;
 • Катя – карі, Алекс – риба;
 • Саша – кардамон; Алекс – гарбуз.


Алекс та Саша в супермаркеті / Скриншот з відео

А після покупок вони всі разом відправилися на кухню. Там кожна з дівчат хотіла привернути увагу. Алекс зауважив, що найсильніший зв'язок у нього був з Катею. "Холостяк" використав свій шанс і загадав бажання Катерині – захотів, щоб дівчина здивувала його.

Під час індивідуального спілкування Юля зізналася, що цього тижня почувається погано. Дівчина не змогла впоратися з роллю господарки дому, бо дуже закомплексована. Оскільки Алексу важливо, щоб поруч з ним була впевнена дівчина, то він не бачить продовження стосунків з Юлею і вирішив попрощатися з нею. До того ж Юлі психологічно складно перебувати на проєкті і вона не приховує цього. Учасниця мала щирі почуття до "Холостяка", але тепер плакала від суму та розгубленості, бо не хотіла прощатися з Алексом.


Алекс попрощався з Юлею / Скриншот з відео

Розмова з Юлею була нелегкою, але ситуацію виправила вечеря з Катею та Сашею, де дівчата пригостили Алекса стравами, які приготували.

А спілкування з Сашею було інтимніше – багато тактильних моментів, поцілунків.


Поцілунок Алекса та Саші / Скриншот з відео

Два дні дівчата шили подарунки для Алекса. Під час зустрічі "Холостяк" вгадував, хто який подарунок підготував для нього. Такий сюрприз неабияк сподобався Топольському.


Зустріч Алекса з дівчатами / Скриншот з відео

Алекс захотів поспілкуватися з Аліною, бо вона негативно відреагувала на те, що Юля покинула проєкт. Дівчина пояснила свою позицію – не хоче радіти тому, що пішла близька їй людина. Аліна була відвертою і цим вкотре підкорила "Холостяка".

Повернувшись, Аліна та Алекс приєдналися до гри "Дебати", яку запропонував Григорій Решетник. Всі мали можливість висловитися і вибрати позицію, яка була більш аргументованою.

 • "Чоловіки на пологах" – Алекс і Григорій.
 • "Секс на першому побаченні" – Катя та Роксолана.
 • "Чоловік у декреті" – Юля та Саша.
 • "Пластичні операції" – Віка та Саша.
 • "Спільний сімейний бюджет" – Марина та Ліза.

Не обійшлось без суперечок, дівчата показували свої характери. Алекс спостерігав за цим, зміг більше дізнатися про кожну з учасниць.

Цього тижня на церемонії троянд Алекс захотів окремо поспілкуватися з кожною з дівчат.

 • Саша за свою щирість, чесність, спільні моменти отримала від "Холостяка" червону троянду.
 • Віка отримала рожеву троянду, а це означає, що наступного тижня вона буде господаркою дому.
 • Аліну та Олександру Алекс запросив удвох через конфлікт, який виник у них на коктейльній вечірці – дівчата мали суперечку, кричали одна на одну. Після розмови червону троянду отримала Аліна, а Саша повернулася до дівчат з білою трояндою в руках.


Саша отримала білу троянду / Скриншот з відео

 • Юля отримала червону троянду за позитив, який постійно випромінює.
 • Ліза цього тижня також стала володаркою червоної троянди.
 • Катя отримала від Алекса червону троянду, але він прагне, щоб дівчина проявила ініціативу та здивувала його.
 • Алекс не впевнений у почуттях Марини, тому вдруге дав їй жовту троянду.
 • "Холостяк" не відчуває зацікавленості Роксолани у їхньому спілкуванні. Цього тижня він вирішив відпустити дівчину.