Цього тижня Алекс побачив, які дівчата у колі рідних людей і друзів. "Холостяк" поспілкувався з батьками Марини, Саші Погорєлової та Каті, а Саша Мудра спершу познайомила Топольського лише з друзями. З ким Алекс попрощався за крок до фінального вибору – повідомляє далі 24 Канал.

Не пропустіть Холостяк 12 сезон 11 випуск: побачення з Мариною на фермі та знайомство з батьками Каті в РАЦСі

Хто покинув "Холостяк-12" в 11 випуску

На знайомстві з сім'єю Марини Алекс зрозумів, що дівчина соромиться свого минулого, не приймає те, що вона родом з села, ідеалізує життя. "Холостяк" не бачить такої дівчини поруч з собою, тому вирішив попрощатися з нею.

Я розумію, що вона соромиться те, де виросла, намагається забути,
– сказав Алекс.

Холостяк 12 сезон
Марина покинула "Холостяк-12" в 11 випуску / Фото з інстаграму шоу

За крок до вирішального етапу Алекс Топольський попрощався з Сашею Погорєловою. Чоловік сказав, що для нього це був найважчий вибір.

Я захоплююся твоєю щирістю та добрим серцем, яке мені не хочеться поранити. Але, дослухаючись до свого… Воно каже мені тебе відпустити,
– сказав "Холостяк".

Холостяк 12 сезон
Саша Погорєлова покинула "Холостяк-12" в 11 випуску / Фото з інстаграму шоу

Зверніть увагу Холостяк 12 сезон: усі учасниці реаліті-шоу

Що Алекс Топольський каже про шоу та дівчат

  • "Холостяк" розповідав, що зйомки змушували вибиватися з режиму. Зокрема, йому дуже не вистачало сну – він спав лише 3 – 4 години на добу.
  • Алекс зізнався, що не зі всіма йому було весело, однак Вікторія Варлей – та дівчина, з якою просто не може бути сумно. Віка дуже імпонує Алексу як особистість, адже є цікавою, багатогранною і з нею є про що поговорити.
  • Також він жартома пригадав, як вечеряв з учасницями на побаченнях і видирав їжу в офіціантів.