У 6 випуску "Холостяка" Вікторія Варлей пішла на перше індивідуальне побачення з Алексом Топольським. У своєму інстаграмі вона опублікувала фото з готелю в Дубаї та з гумором написала: "Ну нарешті і я дочекалась свого індивідуального побачення. Сиділа, сиділа 37 років, таки висиділа".

До теми Це справді огидно, – чому "Холостяк" скасував церемонію троянд після скандалу з дівчатами

Учасниця "Холостяка-12" Вікторія Варлей / Фото з інстаграму акторки

Цей жартівливий пост не оминув увагою ексбойфренд Тарас Цимбалюк. "Клас. А з ким побачення?" – підколов актор. Вікторія не проігнорувала і відповіла: "З тобою. Виходь, побазаримо".

Фоловерам учасниці "Холостяка" здається, що не просто так Цимбалюк моніторить її соцмереж. Ті натякають, актор досі небайдужий до Вікторії. "Ну так, ну так, ми ж просто так на профіль колишньої заходимо, ага. І стежимо за нею, за подіями теж просто так. Бо ми ж усі цивілізовані люди і залишаємося друзями", – пишуть у коментарях.

Тарас Цимбалюк коментує фото колишньої з "Холостяка" / Скриншот з інстаграму

  • Нагадаємо, розлучений Тарас Цимбалюк опинився в центрі уваги після того, як показав пристрасне фото з новою дівчиною. Ще у серпні він зізнавався в коханні ексдружині Тіні, а зараз крутить роман з білявкою. ЗМІ розсекретили, що це рестораторка та дизайнерка Світлана Готочкіна.
  • На тлі цього Тіна Антоненко поскаржилася на складний рік, за який "втратила родину, роботу, сягнула емоційного та фінансового дна". Ба більше, вона опублікувала неоднозначну сторіс, в якій "подякувала тому г*мну".