Співачка Злата Огнєвіч була героїнею 2 сезону шоу "Холостячка", яке створює та ж команда, що й проєкт "Холостяк". Тому вона знає, як відбуваються зйомки. За словами зірки, на реаліті є місце справжньому коханню без сценаріїв.

До теми Марина з "Холостяка" прокоментувала гаряче побачення в замку: чи соромно їй за себе

Злата Огнєвіч відповіла чутки про сценарій на "Холостяку" та "Холостячці"

Я вірила, тому і пішла туди. Для мене був приклад – Нікіта Добринін та Даша Квіткова. Дуже крута і гарна пара. На той час я вирішила шукати кохання під прицілом камер, бо все моє життя і так проходить перед камерами,
– пояснила Злата Огнєвіч.

Артистка наголосила, що якби на "Холостяку" та "Холостячці" був сценарій, то вона не закохалася б в Андрія Задворного та не страждала б після розриву.

"Андрій мені сподобався з першої вечірки. Я виділила для себе кількох чоловіків, які були близькі по духу, і він мені сподобався по-справжньому. Я по-справжньому закохалася, літала на крилах щастя того вечора, коли сказала йому "так", коли він мені запропонував руку і серце", – пригадала співачка.

Злата Огнєвіч з Андрієм Задворним

Злата Огнєвіч з Андрієм Задворним / Фото з інстаграму співачки

Навіть попри те, що Андрій Задворний покинув її через півтора місяця після фіналу, Злата Огнєвіч не шкодує про участь у проєкті. Вона нібито вдячна "Холостячці" за метеликів у животі.

"Це була така казка в моєму житті, і я вдячна, що на той момент відчула ці почуття", – наголосила артистка.