Саме Марина перемогла у грі "на слабо" від ведучого Григорія Решетника та відправилася на вікенд з "Холостяком" у замок-музей Радомисль. Якщо когось здивувало, що їхнє друге побачення мало не закінчилося інтимом, то сама учасниця ні про що не шкодує, каже, що піддалася своїм бажанням.

Не пропустіть Холостяк 12 сезон 4 випуск: перші поцілунки, гра "на слабо" і романтична ніч у замку

Марина прокоментувала гаряче побачення з "Холостяком"

Щодо пристрасті, яка сталася в замку. Насправді я ось така. Ніхто не змушував мене, і не було ніякого сценарію. Я не граю в ігри неприступної дівчинки. Я просто піддалась своїм емоціям, і проявила свою ініціативність. Я просто вкотре обрала бажання, а не страх,
– прокоментувала Марина.

Дівчина також розповіла, що глядачі на її пристрасть з Алексом відреагували по-різному – хтось розкритикував, а хтось навпаки захопився її рішучістю.

"Для когось це було вау і сміливо, комусь здалося, що Алекс був різким, а комусь була різкою я. Комусь сором. Мені взагалі смішно чомусь", – зізналася учасниця "Холостяка".

"Холостяк" Алекс Топольський на побаченні з Мариною в замку / Фото з її інстаграму

  • Нагадаємо, після виходу в ефір 4 випуску одна з фавориток Аліна Єршова розкритикувала Алекса за те, що майже з кожною дівчиною він мав тактильний контакт та інтим. На її думку, ще під час зйомок всі відчували, що "це вже занадто".
  • До речі, раніше Аліні не сподобалося, що "Холостяк" принизив її та інших учасниць під час забігу, коли стояв і дивився з п'єдесталу, як вони "випльовують" легені заради такого "аполлона".