Після закінчення зйомок "Холостяка-12" стосунки Топольського та Лозовицької тривали лише кілька місяців. Чоловік зізнався, що, можливо, причиною розриву стало те, що він продовжував думати про іншу фіналістку – Сашу Мудру.

До теми Холостяк-12: як склалися стосунки Алекса Топольського та його обраниці після проєкту

Що Мудра каже про розрив Топольського та Лозовицької

Саша Мудра висловивлася про розрив Алекса та Каті в інстаграм-сторіс. Дівчина припустила, що "Холостяк" не обрав її у фіналі, оскільки розумів, що більшість глядачів "мислять примітивно". На думку Мудрої, Топольському не хотілося виходити з образу принца, тому обрав, відштовхуючись від громадської думки, а не серцем.

Під час останньої зустрічі Саша подякувала "Холостяку" за його вибір. Попри те, що їй було прикро, вона не тримає зла на Алекса: "Не знаю, що в нього було з Катею, це не моя справа. Але знаю, що було в нас. Мені ніколи не хотілося перетворювати наші побачення на щось важке. Моїм завданням було дати йому легкість і турботу, пристрасть".

Звичайно, його відповідь на постшоу про те, що в стосунках з Катею він часто думав про мене і це збивало його, потішила моє его. Але закохується не его, тому мені це не цікаво,
– сказала Саша.

Саша Мудра про розрив Топольського та Лозовицької / Скриншот інстаграм-сторіс дівчини

Публічна сварка Мудрої та Топольського: що відомо

  • Алекс Топольський опублікував в інстаграм-сторіс фото, на яких іронічно просить Сашу Мудру не цькувати на нього балійських собак після фіналу проєкту. Також він попросив не ображати його вибір та з гідністю прийняти поразку. Такі несподівані звернення неабияк здивували саму дівчину, тому вона згодом відповіла йому в своїх інстаграм-сторіс. Вона покепкувала з його рівня української мови, давши пораду завантажити новий перекладач, а також вона не розуміє, що Алекс справді намагався сказати на своїй сторінці.
  • Згодом Мудра записала кілька відео, в яких розповіла про участь у проєкті та свою думку щодо Алекса Топольського. Вона поділилась, що не вважає його гідним для себе партнером.