Після вильоту з "Холостяка-12" чимало дівчат поливають брудом і проєкт, і Алекса Топольського. Однак Саша Погорєлова повелася гідно не лише на церемонії троянд, а й після виходу 11 випуску в ефір. Дівчина не шкодує про участь, адже на шоу "зустріла дуже крутих людей". Вочевидь, вона мала на увазі не головного героя, адже пообіцяла, що ще розкриє подробиці їхнього розставання.

До теми Марина з "Холостяка" прокоментувала виліт і зізналась, чи справді соромиться свого походження

Саша Погорєлова прокоментувала виліт з "Холостяка"

От і завершився мій останній тиждень на проєкті. Насправді зараз я відчула невеличке полегшення. Тепер останній випуск я можу дивитися абсолютно спокійно, не нервуючи,
– написала Саша Погорєлова.

"Супер здивована та шокована я не була. Ви все бачили. Але мені сподобалася фраза, яку я сказала, коли їхала у машині: "Я їду у своє щасливе життя", – додала дівчина в інстаграм-сторіс.

Саша Погорєлова і "Холостяк" на знайомстві з її батьками / Фото СТБ

Цікаво, що в коментарях Сашу засипали компліментами, які на адресу Алекса Топольського "прилітають" рідко:

  • "Дуже гідно пішла. Без сліз, без сопель, ще й повітряний цьомчик в кінці! Якщо воно не твоє, чого ото ридати. Молодець";
  • "Вас полюбило дуже багато людей, світла та позитивна дівчина";
  • "Радію за вас. Холостяк на камеру розмірковує як він любить щирих дівчат, а потім залишає Мудру";
  • "Сашо, це не ви не для нього, це він не для вас";
  • "Все, тепер нема за кого вболівати. Як, ну як можна було відпустити таку дівчинку? Потім буде лікті собі кусати. Мудра і поруч не стояла з нашою Сашею".

Нагадаємо, в 11 випуску "Холостяка" Алекс Топольський відпустив Сашу зі словами: "Я захоплююся твоєю щирістю та добрим серцем, яке мені не хочеться поранити. Але, дослухаючись до свого… Воно каже мені тебе відпустити". Так, у фіналі залишилися Саша Мудра та Катя. Вони полетять на побачення і познайомляться з мамою героя у Львові.