Вокаліст рок-гурту Клаус Майне заявив, що це буде концерт миру. Додамо, що Scorpions не вперше підтримує Україну – раніше музиканти змінили слова легендарного хіта Winds of Change, в якому фігурувала Москва.

Цікаво Правда чи жарт: автор реміксу на "Червону калину" розповів, чи зіграв пісню Девід Гетта

Він вважає, що треба посилити підтримку України союзниками.

Тому що те, що буде далі, може бути гірше, ніж те, що є зараз. Коли війна закінчиться, ми сподіваємося, що у нас буде концерт миру на Майдані в Києві,
– сказав співак.

На питання, чи боїться Клаус Майне ядерної війни, він завагався, але відповів: "Ми всі боїмося ескалації війни, але це не повинно спокушати нас послабити підтримку України". На його думку, все, що буде далі, може бути гіршим, ніж те, що є зараз.

Артист заявив, що гурт Scorpions не планує давати концерти в Росії в майбутньому.

Додамо, протягом тридцяти років пісня Scorpions Wind of Change часто лунала концертними залами Москви та Санкт-Петербурга. Але після 24 лютого це змінилося. Scorpions скасували заплановані концерти в Росії і переписали цей трек.

До слова, раніше лідер Scorpions Клаус Майне засвідчив свою підтримку Україні та розповів, що саме захоплює його в українцях. "Я дуже вражений тим, наскільки палко вони віддані своїй країні під час війни. Вогонь, який палає в їхніх серцях. Вони всі патріоти", – сказав він.

Музикант зізнався, що коли б мав можливість сказати щось Путіну – він би наказав зупинити війну.