Днями в мережі завірусилось відео зі знаменитим діджеєм Девідом Геттою, який начебто виконував ремікс на "Червону калину" на своєму концерті. Але виявилось, що цей ролик – фейк. Про це розповів справжній автор реміксу.

Дивіться також Зірка шоу про виживання Бер Гріллз став першим британським амбасадором UNITED24

Чи заграв Девід Гетта "Червону калину"

Музикант і діджей The Emillio (Еміль Махмудов) зізнався, що зробив ремікс на "Червону калину" з товаришем ще рік тому, у період боротьби за Київську область. Зараз же він вирішив освіжити пам'ять про композицію та створив відео з Девідом Геттою, підклавши звук з треку. Ролик зібрав у тіктоці понад 1,5 мільйона переглядів.

David Guetta грає ремікс на "Червону Калину". Напевно вже всі бачили відео з цим заголовком, але хочу зізнатись, це був жарт, викладений на моїй сторінці в тікток, який надалі став вірусним у соцмережах. Ремікс дійсно існує, ми його зробили разом з Rafttone рік назад, коли Київ та Київська область були в епіцентрі бойових дій,
– повідомив The Emillio.

"Він був створений з мріями про те, що після перемоги, він буде лунати на всіх фестивалях та майданчиках України!" – додав музикант.

The Emillio про ролик з Девідом Геттою: відео

Як "Червона калина" звучить в Україні та світі

  • 7 березня у Києві прощалися з українськими розвідниками, що загинули після ризикованих операцій, здійснених для перемоги. Під час процесії мала пролунати повітряна тривога, але замість звуку сирени увімкнули пісню "Ой у лузі червона калина".
  • "Ой у лузі червона калина" звучить ще й різними мовами світу. Версія легендарної пісні була записана на івриті та здобула популярність у соціальних мережах.
  • На концерті в Афінах "Червону калину" заспівала Руслана. Тримаючи в руках синьо-жовтий прапор, вона виконала пісню грецькою мовою.