Попри численні зйомки та нові проєкти Григорій Решетник багато часу проводить з дружиною і дітьми. Він розповів, що ввечері встигає однаково присвятити себе як старшим синам – Івану та Дмитру, так і наймолодшому – двомісячному Олександру.

До теми Григорій Решетник замилував мережу фотографією з трьома синами

Григорій Решетник про вечір багатодітного батька

Різниця у віці доросліших нащадків ведучого невелика – Іван старший за Дмитра всього на чотири роки. Тому в хлопців схожі інтереси. Ввечері разом з батьком вони з захватом збирають конструктор та розфарбовують розмальовки. Тоді як з наймолодшим Олександром у шоумена інші розваги.

Теплий сімейний вечір, зацілую найменшого та побіжу збирати конструктори зі старшими. Багатодітний тато – це робота, але радісна та захоплююча,
– наголосив Григорій Решетник.

Знаменитість показав зворушливе фото з крихітним сином. На світлині, зробленій у великій вітальні з каміном, він постав в сірій домашній кофті з малюком на руках. Хлопчика, одягненого в синій комбінезон, батько ніжно цілував у щічку. Додамо, що обличчя Олександра ані Григорій Решетник, ані його дружина-блогерка Христина наразі не показують.

Як Григорій Решетник проводить час з сім'єю:

  • з дружиною, трьома дітьми, тестем і тещею ведучий провів вікенд в зимовому парку розваг в столиці;
  • шоумен часто влаштовує зимові прогулянки з синами;
  • разом з дітьми багатодітний батько перевтілюється в казкових героїв: він – в Санта Клауса, вони – в суперменів.