Відома українська артистка Ірина Федишин та продюсер Віталій Човник одружилися 29 липня 2006 року. Сьогодні вони святкують річницю весілля. Подружжя вже опублікувало спільну пісню, а тепер співачка присвятила чоловікові чуттєву публікацію.

Зверніть увагу Ірина Федишин заспівала в дуеті з чоловіком: зворушлива прем'єра "Не кохав"

Ірина Федишин привітала чоловіка

Виконавиця опублікувала фотосесію, в якій позувала з коханим та дітьми у розкішній весільній сукні. Натомість Віталій одягнув класичний чорний костюм та білу сорочку з метеликом.

Сьогодні, рівно 15 років тому, як ми одружилися. Вдячна Богові за все, що він мені дає. Вдячна, що Він послав у моє життя такого чоловіка, як Віталій, – написала Ірина Федишин.

"Віталіку, люблю тебе! З тобою я кохана дружина, щаслива мама та співачка, яка має велику кількість прихильників! Ти робиш мене щасливою! Дякую, тобі за все! Дякую, що ти є!", – додала зірка.

Наприкінці Ірина Федишин подякувала шанувальникам за всі привітання та добрі слова. Вона додала, що завтра, 30 серпня, відбудеться довгоочікуване друге "велике" весілля у Львові. Про це зірка майже не розповіла, адже хоче здивувати й фанів, і родину.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Прихильники захоплюються сімейною зйомкою та продовжують вітати зіркову пару:

  • "Дуже красиві фотографії й прекрасна сім'я";
  • "Ви прекрасна пара, створили чарівну сім’ю. Щастя вам";
  • "Дуже гарні!!! Бажаю вашій родині щастя!";
  • "Вітаю! Ви неймовірні".