Про невизначеність майбутнього музичного фестивалю Atlas, який повинен був відбутись 6 – 10 липня в столиці України, організатори повідомили днем раніше. Вони вибачились, що не зможуть третій рік поспіль провести повноцінний фестиваль за участю іноземних артистів, зокрема довгоочікуваних Twenty One Pilots.

Читайте також Kalush Orchestra з Євробачення-2022 заспівав свій хіт на площі Ринок у Львові: драйвове відео

Також представники заходу зазначили, що не можуть наразі повернути кошти за квитки чи знайти інший спосіб вирішення ситуації. Тому сподіваються на розуміння усіх українців.

"Ми всі бачимо, що зараз відбувається в нашій країні. Ми робимо все можливе, аби приблизити нашу з вами перемогу. Члени нашої команди служать у ЗСУ та ТРО, допомагають у тилу та на інформаційному фронті всіма можливими способами. Наразі ніхто в світі не знає, коли нарешті закінчиться ця кровопролитна війна, розв’язана Росією проти України та всього цивілізованого світу. Ми на постійному зв'язку з усіма артистами, всі підтримують Україну, їхні думки та серця разом із нами, їхні погляди прикуті до війни в нашій країні", – кажуть організатори.

Наразі в Atlas усе керівництво "тримає руку на пульсі та постійно спілкується з артистами". А щодо всіх "апдейтів" вони будуть інформувати на сторінках фестивалю.

Ми розуміємо, що у вас одразу виникає чимало запитань. А що з іншими артистами? А чи відбудеться фестиваль у липні цього року? Що буде далі? На жаль ми не знаємо, коли настане наша перемога. Боремося і молимося, аби це відбулося якнайшвидше… Ми робимо все можливе і неможливе, аби наша країна й надалі залишалась вільною і нескореною, щоб перемога настала якнайшвиде і ми всі зустрілись у вільному та квітучому Києві на фестивалі Atlas,
– додали організатори.

Atlas
Фестиваль Atlas 2022 просить терпіння в усіх українців / Фото з інстаграму заходу

Реакція українців

Попри те, що, ймовірно, запит на відповіді фестивалю Atlas був великий і багатьох відвідувачів цікавив алгоритм повернення квитків, велика частка фанатів заходу дуже підтримала організаторів. Вони пообіцяли, що разом зустрінуться перед сценою фестивалю, аби разом святкувати перемогу у вільній Україні:

 • "Бережемо квиточки з 19-го року, головне, щоб зустрілися цього літа на найкрутішому фестивалі України";
 • "Ніяких повернень! Чекала три роки, почекаю ще";
 • "Пілотів" ми ще дочекаємось, зараз головне перемога";
 • "Атласу бути. І перемога не за горами! Тримаємось і чекаємо";
 • "Все нормально, ніхто не знав, що почнеться війна. Чекаємо перемогу, все інше – дрібниці";
 • "Щиро надіюся на мирне літо у нашому вільному Києві і не тільки";
 • "Головне наша перемога, все інше – йде на другий план! Дякуємо вам за мужність і роботу. Слава Україні";
 • "З одного боку сумно, з іншого – у мене завжди є квиток на "Атлас";
 • "Також маємо квитки з друзями, куплені ще у 2019 році на самому фестивалі. Про повернення навіть не задумувались. Чекаємо і віримо в краще";
 • "Настільки вірю в ЗСУ та Україну, що не скасовую бронь на житло на Атлас";
 • "Блін, чесно, фестиваль – це зараз останнє, про що зараз думаю. Дивно, що так не у всіх. Буду рада, якщо він все ж відбудеться, і впевнена, що так і буде";
 • "Нічого страшного! Ніяких повернень! Ви стільки вже пройшли, стільки роботи зроблено. Своїх не кидаємо";
 • "А я поїхала – квитки вдома. Хочеться, щоб все вціліло до перемоги і мати змогу зустрітися".