Про рішення перенести фестиваль, його організатори повідомили на своїй офіційній сторінці у Facebook. Вони пообіцяли, що у 2022 році Atlas Weekend все ж проведеться й у тому форматі і з тим лайн-апом, який планувався цьогоріч.

Також читайте Церемонію YUNA-2021 вдруге перенесли: нова дата та імена хедлайнерів

Більшість західних артистів не матимуть змоги цього року прилетіти в Україну, у зв’язку із пандемією COVID-19 та різними карантинними обмеженнями у кожній із країн світу. Тому ми вимушені знову прийняти важке рішення і перенести фестиваль Atlas Weekend, у тому форматі та з тим лайнапом, який ми планували у цьому році, на 2022 рік,
– написала в публікації дирекція фестивалю.

Щодо фестивалю, який має відбутись цього літа, то його проведуть у другий тиждень липня, але без участі іноземних артистів, яких натомість "замінять" українські виконавці. Задля дотримання всіх карантинних норм, організатори фестивалю розробляють новий план зустрічі з фанатами, планують територію і квиткові квоти із урахуванням карантинних вимог.

Варто відзначити, що квитки, куплені на Atlas Weekend-2021, можна буде використовувати на нову дату наступного року. Також, є можливість повернути квитки або обміняти їх, щоб відвідати альтернативний фестиваль у 2021 році. Більше інформації організатори пообіцяли розповісти згодом.