В інтерв'ю 24 каналу Володимир Завадюк ділився, що війна застала його у квартирі в урядовому кварталі. Однак тепер продюсер орендує інше житло разом з коханим чоловіком. Усе тому, що російське вторгнення змінило його життя, він усвідомив, що жити потрібно тут і зараз.

Читайте також Настя Каменських відреагувала на секс-скандал з Потапом: "Буде маленький спалах"

Володимир Завадюк здійснив камінг-аут

Я переїхав зі своєї улюбленої квартири, яка відтепер за блок-постами в урядовому кварталі, на більшу разом з бойфрендом. Я почав щиро говорити про це тут. Мені не легко було зважитись, але я це зробив. Бо це про сміливість бути собою,
– написав Володимир Завадюк.

Він також поділився, що під час війни почав посилено займатися англійською, тренуватися в залі, повернувся на плавання, завів песика Шордіча, думає про відкриття кав'ярні й перестав боятися показувати себе справжнього в інстаграмі.

"Нам всім треба робити зараз те, про що ми мріяли роками. І більше нічого не відкладати на потім", – додав продюсер.

Володимир Завадюк здійснив камінг-аут / Фото з інстаграму продюсера

Усе це Завадюк розповів для того, аби заохотити українців йти на кастинг "дуже сміливого сезону" шоу "Голос країни".

Знаю, що для когось це теж мрія. І нехай вона здійсниться цього року. Бо цей сезон увійде в історію. Ви поки навіть не уявляєте, що ми приготували,
– написав Володимир Завадюк.

У коментарях його підтримали зіркові друзі, серед яких дружина Монатіка Ірина, Руслан Багінський, Сабіна Мусіна, дружина Анатолія Анатоліча Юла та інші:

  • Катя Осадча: "Бути собою дорівнює впевненості. Пишаюсь";
  • Оля Цибульська: "Дякую за щирість";
  • Kola: "Браво";
  • Олексій Суханов: "Обожнюю".