Для того, щоб Євробачення цього року все-таки відбулося у традиційному форматі, організатори пильно стежать за дотриманням учасниками карантинних вимог. Усіх часто тестують на COVID-19, щоб уникнути поширення коронавірусної інфекції серед конкурсантів та тих, хто перебуває на концертному майданчику. 

Цікаво Євробачення-2021: Go_A прийшли на церемонію відкриття в костюмах з переробленого пластику

Go_A про труднощі Євробачення-2021

Раніше учасники, які прибули в Роттердам для підготовки до виступу на Євробаченні, були зобов'язані кожні 48 годин робити експрес-тести на коронавірус. Однак тепер, коли у павільйоні проведення конкурсу людей стає все більше, правила посилили. Тепер усі раз у 2 доби здають ПЛР-тести.

У нас вже болять носи. Ми робили тести перед вильотом з України й після прибуття сюди, тепер тут робимо кожні 48 годин. У цьому році нам дісталися такі бонуси,
– розповіла Катерина Павленко. 

Самопочуття Катерини Павленко

Солістка Go_A пропустила другу репетицію на сцені Євробачення-2021 через погане самопочуття. Щоб не наражати інших на небезпеку, вона зробила тест на коронавірус та ізолювалася в номері. Інфекція в Катерини не підтвердилася, тому згодом вона повернулася до підготовки.

"Все добре! Зараз почуваюся набагато краще! Є постійне подразнення в носі через тести, але нічого, впораємося!", – наголосила Павленко.