Подружжя не поділяє політичну позицію Байрак, тому припинило спілкуватися з нею. Раніше чоловік Сагайдачної – Євген Третьяк був "правою рукою" режисерки.

Цікаво Фронт "На підборах": українська акторка Сагайдачна запалила танцем на пілоні, аби допомогти ЗСУ

Оксана Байрак "не впевнена, що росія бомбила Донбас"

Акторка зізналася, що до війни Оксана та її коханий були у тісних стосунках, адже працювали разом. Та про політичні погляди Байрак Ганна дізналася від сторонніх людей. Спільні знайомі почали розповідати Сагайдачній, що у приватних розмовах Байрак стверджує, що "не все так однозначно".

Спільні знайомі почали надсилати фото листування з нею. Там були прямо суперечки про Донбас. Вона не впевнена, що росія бомбить і бомбила Донбас із 2014 року, не все так однозначно,
– поділилася акторка.

Особистої розмови у Євгена чи Ганни з режисеркою не було. Наразі подружжя просто припинило спілкуватися з Байрак.

Зірки, які зрадили Україну: останні новини

  • Українська співачка та акторка Ірина Мохова стала на бік росії, де живе з чоловіком Олександром Моховим. Подружжя заявило, що "шалено любить росію".
  • Ведучий Вадим Абрамов, який раніше замінив Ольгу Фреймут у програмі "Ревізор", тепер розважає росіян. Зрадник працює на російському телеканалі "П'ятниця".
  • Співачка Ані Лорак опублікувала відкритий лист до своєї публіки. Вона озвучила свою позицію щодо війни, сказавши про любов до України. Однак щодо російської агресії зірка знову не сказала нічого.