Все-таки гроші не пахнуть. Попри те, що батьки акторки залишаються в Україні та відмовляються переїжджати в росію, Ірина продовжує підтримувати терористів.

Дивіться також У неї не було зв'язків, клянуся, – Кондратюк розповів, як Марченко потрапила на телебачення

Ірина Мохова зрадила Україну

Ірина є дружиною російського актора Олександра Мохова. Вони переконують рідних переїхати в росію і кажуть, що "шалено люблять росію". Пара навіть не думає засуджувати злочини російської армії на території України.

Батьки та сестри Мохової жили біля Києва і на початку війни були вимушені покинути дім, поїхали за кордон, але не погодилися на вмовляння Ірини приїхати в росію.

Ми із моєю дружиною за нашу країну. Вони – за свою. Але ми розумні люди, є порозуміння. Думаю, розколу через це немає. Для мене Україна як друга батьківщина. І я з болем ставлюся до того, що там відбувається. При цьому я великий патріот своєї країни. Я шалено люблю росію. І моїй дружині, яка також стала росіянкою, дуже подобається росія,
– заявив Мохов.

Мохови – це ще одне подружжя, яке виступає "за любов і мир", але не закликає російських військових покинути територію України, припинити терористичні акти та вбивства мирного населення.

Чим відома Ірина Мохова

  • Ірина Огородник (саме таке прізвище носила українка до шлюбу з путіністом Олександром Моховим) народилася в місті Вараш, що на Рівненщині, 16 вересня 1991 року. Зараз їй 31 рік.
  • З 8 років вона брала участь у пісенних конкурсах, а 2001-го навіть стала лауреаткою Міжнародного конкурсу "Ми – XXI століття" в Болгарії. Згодом взяла собі сценічне ім'я Ніколь.
  • 2012 року Ірина закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого, де здобула освіту акторки драматичного театру та кіно.
  • Ще під час навчання в Карпенка-Карого Ірина дублювала зарубіжні фільми для одного з українських телеканалів, а 2015 року вийшла заміж на актора з росії Олександра Мохова.
  • Цікаво, що свою єдину велику роль Ірина Мохова зіграла в телесеріалі "В плену прошлого", режисером якого є її чоловік Олександр Мохов. До речі, стрічку знімали для телеканалу "Україна", а згодом її показали на пропагандистському каналі "россия-1".