Фагот (справжнє ім'я – Олег Михайлюта) не приховує, що до 24 лютого у Харкові були "дуже проросійські настрої". Однак зараз місцеві переосмислюють все, до багатьох нарешті дійшло, що таке "русскій мір", але не до старшого брата співака.

Читайте також Андрій Хливнюк з "Бумбоксу" розповів, що робить на фронті та як на Сході реагують на хліб

Брат Фагота – фанат "русского міра"

У мене є яскравий приклад – мій старший брат. З ним заруби й досі тривають. Є люди, які дуже важко пробиваються, але здебільшого Харків усе зрозумів, тому так зараз бореться,
– розповів Фагот.

"Зараз Харків відкриває для себе "русскій мір" таким, яким він насправді є – жорстоким, нещадним, кровожерливим. "Русскій мир" – дорівнює вбивця", – пояснив музикант.

Він зізнався, що на власні очі встиг побачити масштаби руйнувань на Салтівці, де минулого його дитинство. Артист закликав російських журналістів Бакалейка та Катаєва, яким давав інтерв'ю, уявити такими ж розбомбленими міста на Росії.

"Коли я заїхав на Північну (Салтівку, – 24 канал), на це було боляче дивитися. Уявіть собі обвуглений Воронеж, уявіть собі Курськ, стертий з лиця землі, уявіть собі Пітер, в якому всі будівлі обгорілі, без вікон, уявіть собі Москву таку красиву. Ось це стрес повний", – емоційно висловився Фагот.

До теми Не знаю, що робити, – Фоззі з ТНМК поскаржився, що його рідні не хочуть їхати з Харкова