SLAVIA (справжнє ім'я – Ярослава Хома) та Дзідзьо (справжнє ім'я – Михайло Хома) оголосили про розлучення декілька місяців тому. Проте ексобраниця відомого артиста продовжує в інтерв'ю відповідати на питання, що стосуються цього періоду життя.

Читайте також Отримувала погрози, – Оля Цибульська вперше прокоментувала розлучення Дзідзьо

SLAVIA про роль у фільмі Дзідзьо

Жінка поділилася, що сприймає з вдячністю все, що з нею відбувається, оскільки так набагато легше жити. Коли переїхала до Києва, то зрозуміла, що саме з цього моменту починається втілення її мрії.

"Я закінчила акторську школу, чесно рік їздила на пари, займалася. Спонукав мене до цього фільм Михайла "Дзідзьо. Контрабас". Тоді він дав мені мікророль у фільмі. А я хотіла більше себе проявити, зіграти щось значніше. Але Михайло казав, що я не маю освіти, а він переживає та хоче бачити професіоналів своєї справи", – розповіла Ярослава.

Вона вважає, що для того, щоб достойно зіграти роль, не обов'язково мати диплом: "Звісно, що навчанням не потрібно нехтувати. Тому я й пішла вчитися. Ця акторська школа дала мені не лише ази професії, а й допомогла зрозуміти себе. Зокрема й у ставленні до розлучення".

Зверніть увагу Співачка SLAVIA зізналася, чи зраджував її Дзідзьо

SLAVIA про участь в "Х-факторі"

Ярослава пішла на проєкт і згодом за власним бажанням покинула його. Зізналася, що на це було декілька причин. Однією з них стало те, що вона нічого не сказала чоловікові.

Тоді якраз вийшов мій кліп "Чиста, як сльоза". Після прем'єри мене запросили на телекастинг, попередні відбори я не проходила. Відверто кажучи, не очікувала, що пройду далі. Михайло в той час був на гастролях у Франції. Я боялася його реакції,
– поділилася Хома.

Жінка додала, коханий не хотів, щоб вона "світилася", казав зачекати. Ярослава розуміла це, адже він публічна людина й не хотів, щоб обговорювали його особисте життя. Проте вона дуже хотіла проявити себе. В таборі "Х-фактора" пробула декілька днів під постійним наглядом камер, навіть вночі.

"Водночас мені телефонували з кіношколи, а через день мав повернутися Михайло. Я не очікувала, що потраплю в той тренувальний табір, була перелякана, виступала без ентузіазму. Були такі стресові обставини: у кімнатах старенького санаторію досить холодно, у нас було замало часу на сон, навіть вночі могли зайти з камерою і знімати, що ми робимо. Важко було сконцентруватися, вивчити слова незнайомої пісні англійською. Іноді доводилося ховатися навіть у туалеті, але охорона слідкувала, щоб там учасники довго не затримувалися. Тобто, було важко психологічно. Виступила я невдало й пішла з проєкту, проте радію, що так сталося", – розповіла співачка.

Важливо Дзідзьо натякнув, що ексдружина SLAVIA бреше

Думки SLAVIA про розлучення

Жінка зізналася, що тоді ще навіть не думала про розлучення. Той період був дуже важливий для неї, оскільки хотілося знайти себе, вийти з тіні зіркового чоловіка. Сім'ю вона прагнула зберегти.

Сім'ю я до останнього намагалася зберегти. Навіть тоді, коли зберігати не було що,
– наголосила SLAVIA.

Наразі між SLAVIA та Дзідзьо відбувається шлюборозлучний процес. Досі вони офіційно не розлучені, оскільки ще не розв'язали всі питання.

З Михайлом Ярослава спілкується все рідше, оскільки відчуває певний психологічний тиск: "Коли ділюся своїми ідеями, він починає розказувати, як важко це реалізувати. Постійно застерігає, каже не робити цього. І це пригнічує, ламає крила. Від таких слів опускаються руки, зароджуються сумніви. А я хочу впевнено робити те, що роблю".