Перший вихід Кайлі під час другої вагітності

Для першого виходу після оголошення вагітності Кайлі одягнула сексуальну сукню білого кольору мінідовжини. Вона щільно прилягала до фігури і тим самим підкреслювала її округлий живіт. Погляд шанувальників притягували стрункі ноги Дженнер та глибоке декольте сукні.

Цікаво Оскароносна акторка Дженніфер Лоуренс вагітна первістком

Для завершення стильного образу Кайлі одягнула довге біле пальто, туфлі з прозорими вставками, білу сумочку та чорні окуляри зі сріблястим окантуванням. На обличчі зіркової матусі можна побачити яскравий макіяж, а от волосся Кайлі було пишним та розпущеним. Світський вихід відбувся ввечері 8 вересня у Нью-Йорку.


Кайлі Дженнер вийшла у світ після оголошення про другу вагітність / Фото Getty Images

У мережі дівчина вже оприлюднила знімки нового образу, які зробила у власному будинку перед виходом. Так вона зуміла зібрати тисячі компліментів і понад шість мільйонів вподобань.

Молода матуся Кайлі Дженнер / Фото з інстаграму моделі

Що відомо про особисте життя Кайлі

  • 24-річна Кайлі Дженнер у молодому віці вже встигла стати матусею – 1 лютого 2018 року дівчина народила донечку Стормі Вебстер від свого коханого Тревіса Скотта.
  • З того часу Кайлі та Тревіс неодноразово розставались, втім, не спішили пов'язувати життя шлюбом.
  • У ЗМІ неодноразово повідомляли про те, що Кайлі мріяла про ще одну дитину, адже хотіла дати доньці брата або сестричку.
  • У серпні 2021 року з'явились чутки, що Кайлі вдруге завагітніла від Тревіса, а 7 вересня Дженнер офіційно підтвердила свою другу вагітність. Що цікаво, першу вагітність та пологи дівчина приховувала від публіки.