Бейбі-бум у світі шоу-бізнесу продовжується! Тепер ЗМІ говорять про ймовірну вагітність представниці телесімейства Кардашян-Дженнер та успішної бізнесвумен Кайлі Дженнер.

Читайте також Розі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стейтем вдруге стануть батьками

Кайлі Дженнер вдруге вагітна

Про особливий стан знаменитості повідомляють інсайдери видання Page Six. Вони впевнені в тому, що Дженнер невдовзі стане мамою. Вона завагітніла від Тревіса Скотта, з яким виховує 3-річну доньку Стормі.

Також джерела заявляють, що сім'я Кайлі вже знає цю новину та неймовірно рада цьому. Зовсім скоро світ побачить нового спадкоємця або спадкоємицю знаменитого сімейства.

Наразі Кайлі та Скотт не коментують інформацію щодо поповнення в родині. Вони тримають особисте життя якомога далі від сторонніх очей, тому подробицями діляться досить рідко.

Стосунки Кайлі Дженнер і Тревіса Скотта

  • Про романтичні стосунки між знаменитостями стало відомо наприкінці весни 2017 року. Зовсім скоро також з'явилася інформація про вагітність Кайлі.
  • 1 лютого 2018 року закохані вперше стали батьками. Світська левиця народила дівчинку, яку назвали Стормі.
  • Екскоханий Дженнер – Tyga тоді заявляв, що він може бути батьком новонародженої, оскільки його стосунки з Кайлі продовжувалися ще й після розставання.
  • Також було чимало чуток про зради Тревіса Скотта. У червні 2018 року бізнесвумен найняла приватного детектива, щоб він прослідкував за репером під час його туру Європою.
  • Згодом стосунки Дженнер і Скотта налагодилися. Та в жовтні 2019 року вони вирішили все-таки пожити окремо, взяти паузу.
  • У червні 2021 року Тревіс Скотт та Кайлі Дженнер вперше за 2 роки вийшли у світ як пара. Разом із ними перед папараці позувала 3-річна донька.