У вівторок, 24 серпня, Дзідзьо (справжнє ім'я – Михайло Хома) презентував пісню з нового альбому "Українська класика". Він проникливо переспівав композицію "Стоїть гора високая", музику на яку написав легендарний український композитор Микола Лисенко. Вона стала популярною у виконанні чуттєвої Квітки Цісик.

Читайте також День Незалежності 2021: як зірки привітали українців зі святом

"Ексклюзивна прем'єра з нагоди 30 річниці Незалежності України. "Стоїть гора високая" з нового альбому "Українська класика". Дякую всім, хто допоміг створити цю відеопоезію", – йдеться в описі під відео.

Кліп на народну пісню Дзідзьо зняв у мальовничому куточку України – серед зелених схилів, біля підніжжя яких розкинулась річка. У кадрі артист постав босоніж у лляному вбранні – світлій сорочці та штанах.

Дзідзьо – Стоїть гора високая: дивіться відео онлайн

Прем'єри українських артистів до 30-річчя Незалежності України:

  • Попдіва Тіна Кароль представила альбом дуетів "Молода кров", який записала разом з молодими прогресивними виконавцями;
  • Джамала і TAYANNA також зробили особливий подарунок до Дня Незалежності України – випустили спільний трек "Моя земля", фантастичний кліп на який зняли в різних куточках країни;
  • Зухвалий гурт Mozgi презентував третю україномовну пісню – танцювальний хіт "Ой, мамо".