Творчість 36-річного співака Дзідзьо покликана дарувати радість й позитив шанувальникам, проте впродовж багаторічної музичної кар'єри він неодноразово брався за виконання серйозних композицій. На ютуб-каналі музиканта з'явився запис Державного Гімну України, який він заспівав під супровід Молодіжного симфонічного оркестру.

До теми Дзідзьо виконав "Молитву за Україну" зі симфонічним оркестром: вражаюче відео

Вперше перед публікою Дзідзьо виконав Гімн України в жовтні 2019 року на стадіоні "Металіст" у Харкові перед футбольним матчем "Україна-Литва". Вокальними здібностями він підкорив глядачів на стадіоні та підірвав мережу, отримавши тисячі захоплених коментарів. Відтоді музикант надихнувся ідеєю записати Гімн України.

Для мене велика честь виконувати Гімн України! У це виконання вкладаю безмежну любов до своєї держави, щоб надихати українців у всьому світі на перемогу! Слава Україні,
– наголосив Дзідзьо.

Робота над проєктом тривала кілька місяців разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів. Гімн записали в київському Будинку звукозапису Українського радіо. Там же музиканти записали Духовний Гімн України "Боже великий, єдиний, нам Україну храни", прем'єра якого відбулась 11 квітня.

Відео стрімко набирає популярності в мережі. Прихильники не стримують свого захвату від виконання Гімну України й засипають Дзідзьо компліментами за душевний і щирий вокал.

"Звучить дуже проникливо, душевно, без відштовхувального холодного офіціозу. Магія Михайла Хоми", "До глибини душі… Зараз знову слухаю і мурашки просто по шкірі", "Спасибі від всього серця", "Кращого виконання не чула", – йдеться у коментарях.

Дзідзьо – Державний Гімн України: слухайте онлайн