Уже традиційно слова на пісню написав репер і продюсер Потап (справжнє ім'я – Олексій Потапенко). У співавторстві з Позитивом він створив запальну музику для треку. Так, за лічені дні до 30-річчя Незалежності, 20 серпня, Mozgi презентував україномовну композицію "Ой, мамо" на всіх цифрових майданчиках.

Читайте також Запальні українські хіти для гарного настрою

Ми ж обіцяли дивувати! Тож переосмислили українську народну творчість, яка багата піснями, присвяченими мамі, на сучасний лад. Відкриваємо нову україномовну сторінку у своїй музиці напередодні 30-річчя незалежності України,
– гучно презентував гурт Mozgi.

"Так, ми вже дорослі хлопці й наші мами нам вже нічого не забороняють. І виглядаємо ми, як охорона клубу, але ж звернення до мами, до сестри, до країни – це в нашій підсвідомості! Тому "мамо відпусти, а потім не свари" – це актуалочка для кожного", – наголосив Потап на особистій сторінці в інстаграмі.

Реакція фанів на трек "Ой, мамо" гурту Mozgi

  • "Уже в моєму плейлисті. Танцюю";
  • "Нарешті дочекалися. Тепер це моя улюблена пісня";
  • "З прем'єрою! Дуже класно";
  • "Пісня чудова".

Mozgi – Ой, мамо: дивіться відео онлайн

Прем'єри до 30-річчя Незалежності України

  • Попдіва Тіна Кароль випустила дуетний альбом "Молода кров", який записала з молодими артистами – Аліною Паш, Ivan Navi, Latexfauna, Wellboy, Юрою Самовіловим, NIKITA LOMAKIN і KAZKA.
  • Переможниця Євробачення-2016 Джамала в дуеті з TAYANNA випустили ліричний трек "Моя Земля" – "розповідь про місця сили та музичну подорож від краю і до краю нашої неймовірної красивої країни".