У грудні 2019 року одна з найкрасивіших голлівудських пар Джіджі Хадід і Зейна Маліка відновила стосунки, а у вересні 2020 року вперше стала батьками. Як інформують джерела з близького оточення, їхня сімейна ідилія тривала недовго. Зірки знову не разом.

Читайте також Белла Хадід відреагувала на аб'юз в сім'ї сестри інтригуючим дописом

Супермодель і співак нібито живуть порізно, однак продовжують разом виховувати доньку Хаї. Вони обоє зосереджені на її щасливому майбутньому.

Вони зараз не разом, хоч і залишились хорошими батьками. Вони виховують доньку разом. Йоланда, звичайно, дуже захищає Джіджі. Вона хоче найкращого для дочки та онуки,
– поділився друг зіркової сім'ї.

Як інформує People, представник Джіджі Хадід відмовився коментувати чутки, заявивши, що вона "просить про конфіденційність упродовж цього часу".

Джіджі Хадід з Зейном Маліком / Фото з інстаграму моделі

Зейн Малік нібито вдарив маму Джіджі Хадід

Про розлучення Джіджі Хадід і Зейна Маліка заговорили після того, як Йоланда Хадід планувала подавати в поліцію на знаменитого зятя. Телезірка нібито стверджувала, що той вдарив її, коли вона прийшла в дім до онуки Хаї.

У твіттері співак опублікував свою версію конфлікту, спростувавши чутки про насилля. Він заявив, що не буде обговорювати сімейні питання зі всім світом.

Я категорично заперечую те, що бив Йоланду Хадід. Я сподіваюся, що вона перегляне свої неправдиві звинувачення й буде готова розв'язувати ці сімейні проблеми у приватному порядку,
– повідомив Зейн Малік виданню TMZ.

Не пропустіть Історія кохання Джіджі Хадід та Зейна Маліка: промовисті фото закоханих

Що відомо про стосунки Джіджі Хадід і Зейна Маліка

  • У День закоханих супермодель підтвердила стосунки зі співаком, з яким розійшлась 2018 року.
  • Уже вагітною Джіджі Хадід публікувала пристрасні фото з коханим, у такий спосіб підтверджуючи, що дитина від нього.
  • У вересні 2020 року закохані вперше стали батьками – у них народилась донька Хаї.
  • У січні цього року у ЗМІ заговорили про заручини зіркової пари. Усе тому, що в пісні When Love's Around артист натякав, що хоче, аби Джіджі стала його дружиною.
  • Навесні Зейн Малік розповідав, що змінився після народження первістка. Він нібито перестав концентруватися лише на собі, однак кидати кар'єру не планував.