Хоча сестра Джіджі Белла не звинуватила конкретно 25-річного Зейна Маліка, але й не спростувала ці чутки. Натомість модель вирішила поділитись новим дописом.

Читайте також Джіджі Хадід розійшлась з Зейном Маліком, який нібито вдарив її маму, – ЗМІ

Вона розмістила ілюстрацію жінки з цитатою: "Я нічого не можу вам зробити, крім як працювати над собою. Ви нічого не можете для мене зробити, окрім як працювати над собою".


Белла Хадід заінтригувала новою публікацією / Фото з інстаграм-сторіз моделі

Ймовірно, такі слова не мають жодного відношення до ситуації, яка склалась у стосунках Джіджі Хадід та Зейна Маліка, втім, це виглядає досить актуально та незвично. На жаль, допис був розміщений в інстаграм-сторіз і фанати не мають можливості дізнатись, що про це думають інші шанувальники Белли в коментарях.

Що відомо про скандал у Джіджі та Зейна

  • Стосунки голлівудської пари важко назвати простими – вони вже неодноразово сходились і востаннє вони відновили роман у грудні 2019 року. Вже у вересні 2020 року пара стала батьками донечки Хаї, проте не поспішали одружуватись.
  • Але їхня сімейна ідилія тривала недовго. Зірки знову не разом нібито через те, що Зейн вдарив одного разу маму Белли та Джіджі – Йоланду, коли та прийшла в дім до онуки Хаї.
  • Жінка нібито планувала подавати в поліцію на знаменитого зятя, але не зробила цього.
  • Усі чутки в ЗМІ Зейн Малік в мережі вже заперечив, а от Джіджі поки мовчить та нічого не коментує.
  • Супермодель і співак нібито живуть порізно, однак продовжують разом виховувати доньку Хаї.