У США Джамалу запросили на церемонію в резиденцію президента. У Білому домі вона з'явилася з чоловіком Бекіром Сулеймановим. Як і на зустрічі з Зеленським у Києві. Співачка каже, що коханий – її опора і підтримка під час важливих подій. Цей захід у Вашингтоні справді був одним з найважливіших під час її візиту до Америки, адже вона заспівала для самих Байденів.

Цікаво Браслет з "Азовсталі" та розкішна сукня: Джамала вийшла на червону доріжку премії в США

Джамала зустрілася з Джо і Джилл Байденами

У прикрашений до Різдва Білий дім Джамала зайшла по червоній доріжці під марш президентського військового оркестру. Перед Байденами вона виступила в дуеті з Hozier. З ірландським музикантом артистка бачилася на престижній церемонії 45th Annual Kennedy Center Honors, де були Джордж та Амаль Клуні, Джулія Робертс, Ненсі Пелосі, Ентоні Блінкен, Боно та інші світові зірки.

Схоже, Джа встигла не лише заспівати для Байденів, а поспілкуватися про Україну, адже дорогою до Білого дому просила Бекіра: "Нагадай мені все, що маю сказати, щоб від хвилювання нічого не забути". Уже після зустрічі вона подякувала першій леді та президенту за допомогу в нашій боротьбі.

У мене є сильне враження, що ми в цій боротьбі не сам не сам з ворогом. Вдячна Джо та Джилл Байденам за зустріч. Такі моменти додають сил рухатися далі до нашої з вами спільної перемоги. На всій території суверенної України,
– прокоментувала Джамала після зустрічі.

Джамала і Бекір з Байденами / Фото з інстаграму співачки

У Білому домі Джамала зустрілася не тільки з Байденами, а й з американським актором Доном Чідлом, що двічі отримував "Золотий глобус", британським коміком Сашею Барон Коеном. Він захопив її ставленням до війни: "Вражена чутливістю та розумінням реалій України".

У США співачка приїхала з look від українських дизайнерів, тож і на цьому заході піарила українське. На ній був небесно-блакитний костюм від бренду ELENAREVA та срібне кольє-колосок від Світлани Бевзи. Цей аксесуар з нашою символікою коштує 750 євро – майже 30 тисяч гривень.

Джамала в Білому домі на зустрічі з Байденами / Фото з інстаграм-сторіс співачки

Джамала з чоловіком Бекіром / Фото з інстаграм-сторіс співачки

Джамала в Білому домі з Сашею Барон Коеном / Фото з інстаграм-сторіс співачки

Джамала в Білому домі з Доном Чідлом / Фото з інстаграм-сторіс співачки